опис:

Гра Mission: Royal Hawk це цікавий екшен-шутер, в якому героя чекають перестрілки з застосуванням футуристичного зброї і битви з потужними босами в класичному форматі платформера!

Командування готове довірити відважному солдату найскладніші місії по знищенню ворогів різних типів і порід. На яскравих локаціях у всіх куточках вигаданої планети є невирішені проблеми, якими займатиметься підопічному гравця. Вибирайте зброю, подбайте про якісну екіпіровці і починайте наповнений подіями шлях. Пострілами тут не обмежитися, потрібно застосовувати гранати, холодна зброя і футуристичні предмети для нападу. Також буде привід покататися на танку, скористатися ракетою та іншими транспортними засобами для більш оперативного знищення натовпів супротивників.

Кожне продуктивна дія додає монети і бонуси в скарбничку, на них можна купити захисний енергетичний щит та інші потрібні елементи. Додаткове різноманітність вносять прикольні головоломки, а любителі командних бійок можуть включити розрахований на багато користувачів формат і заручитися підтримкою друзів. Допомога можуть надати і особисті агенти, яких потрібно тренувати і розвивати з урахуванням потреб і стилю місії.

Відмінні риси гри Mission: Royal Hawk:

  • екстравагантне зброю, прикольна екіпірування;
  • посилення здібностей і захисних функцій;
  • вражаючі місії;
  • боротьба з фентезі-персонажами.

Вороги можуть бігти, летіти і нападати з найбільш несподіваних сторін. Якщо вдається встояти перед кількома хвилями супротивників, перед героєм виникає величезний бос, який демонструє моторошну силу і самовпевненість. Грамотна стратегія в поєднанні з індивідуальним підходом дозволить знищити і його, навіть з урахуванням невідповідності габаритів суперників.

Приголомшливе графічне оформлення ще більше затягує в ігровий процес. Командування регулярно дає рекомендації і контролює ступінь виконання завдань, заохочує за якісну роботу. Любителям яскравих шутерів з декількома типами місій проект точно сподобається!


Реклама

Mission: Royal Hawk

Усі додатки JoyTap Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/12 09:47
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |