опис:

Гра Neon n Balls - це симпатичний казуальний проект, в якому металевими кульками потрібно руйнувати мальовничу картину з різнокольорових неонових ліній.

На темному тлі перед гравцем з'являється зображення з невеликих світяться ліній і фігур. У нижній частині екрана на горизонтальній планці лежить куля, готовий до запуску і пошкодження всіх неонових перешкод. Попередньо вибирається точка запуску, доступний старт з будь-якого місця на планці. Користувач також бачить варіації траєкторій руху залізного елемента, вказує оптимальний варіант. Далі один за іншим вилітає чергу куль, починається їх подорож по шикарній картині.

Кожне зіткнення з яскравим перешкодою змінює напрямок переміщення окремого металевого елемента. Короткі смуги від таких зіткнень гаснуть миттєво, замкнутим фігурам необхідна певна кількість ударів, щоб втратити світло і зникнути з майданчика. Якщо куля не знаходить перешкод, то повертається у вихідну точку внизу. Після повернення всієї черги можна заново встановити точку запуску і бажане напрямок. Завдання гравця - погасити смуги з мінімальним числом запусків металевих сфер.

Відмінні риси гри Neon n Balls:

  • більше 50 рівнів з шалено красивими візерунками;
  • нагороди за точні попадання в ціль;
  • побудова передбачуваної траєкторії польоту куль;
  • відмінна фізика;
  • неонова стилістика.

Гра злегка нагадує старий добрий Пінбол, але тут можна вибрати точку вильоту куль, випустити відразу велику чергу. Успішні постріли дозволяють набрати бали і отримати вагомі бонуси. Розробник VGames Studios ретельно продумав фізику процесу, відобразив її максимально реалістично. Зручне управління дає можливість сконцентрувати сили на влучних постріли. Заздалегідь прораховують зміна лінії польоту сфер виходячи з розташування перешкод.

Естетика налаштовує на розслаблення, відволікає від будь-яких турбот. Рівні мають індивідуальними візерунками, підсвічування додає шарму цим мистецьким творам. Якщо хочете побешкетувати і зруйнувати подібну красу, тоді стартуйте негайно!


Реклама

завантажити Neon n Balls 3.9

Нове в цій версії
Fixed can't go to next level without internet connection
Загальна інформація
версія 3.9 (39)
дата завантаження 2019-10-26 22:40
Розмір 35.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки Nox Joy на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/07 07:51
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |