опис:

Гра Ritual: Sorcerer Angel - це незвичайний ролевик, в якому поміщений в чужу сутність людина хоче помститися, знищити своїх кривдників, що володіють досить дивним виглядом.

Сюжет починається з жертвопринесення, воно було зіпсовано передбачуваної жертвою. Персонажу вдалося втекти в процесі ритуалу, врятувати власне життя в останній момент. Настав час помститися служителям культу, стати Ангелом Хаосу і вбити не тільки поклоняються жорстоким богам, а й самих богів. Кожен рівень являє собою барвисту локацію з демонами, монстрами і привидами різних мастей. Необхідно підводити персонажа до супротивника, щоб той почав наносити смертоносні удари.

Вороги з'являються не відразу, на старті їх всього кілька, але з часом їх кількість стрімко зростає. Якщо не вживати заходів - вся площину буде заповнена шкідливими істотами незрозумілою породи. Успішні бої відкривають доступ до чарівних умінь і крутим заклинанням для масового ураження супротивників. Пристосовуватися до одного виду суперників безглуздо, нові рівні містять нову нечисть з дивною зовнішнім виглядом. Вона розмножується і робить шанси на перемогу сумнівними, тільки постійна динамічна боротьба дає можливість вибратися з пастки.

Відмінні риси гри Ritual: Sorcerer Angel:

  • розблокування навичок і заклинань;
  • комбінування різних здібностей;
  • одиночна боротьба проти оточуючих;
  • серед противників монстри, демони, приведення, інша нечисть;
  • атмосфера поширення хаосу.

Гра простенька за сюжетом, проте над графічним оформленням розробник HEXAGE потрудився славно. Яскраві арени і чудова анімація в поєднанні з містичним звуковим супроводом задають тон ігрового процесу. Опоненти рухаються хаотично, дивують своїми габаритами, дивною зовнішністю. Хаос всюди і боротися з ним буде важко, але помста в пріоритеті, потрібно знищити всіх представників культу, включаючи богів, які потребують такі несправедливі жертви. Якщо готові йти проти всіх у цій містичній пастці - приступайте негайно, герой потребує грамотному управлінні!


Реклама

завантажити Ritual: Sorcerer Angel 2.1.0

Нове в цій версії
We've improved enemy movement to make the combat more challenging. The game is now running at 60 fps when possible, for smoother animations and reduced input lag.
Загальна інформація
версія 2.1.0 (220100)
дата завантаження 2019-10-22 16:48
Розмір 25.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Усі додатки HEXAGE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.91★ 98.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/03 09:23
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |