опис:

Гра Taxi Run це божевільна аркада, в якій таксист везе пасажира, долаючи різноманітні перешкоди на шляху. Вас чекає дорога з високим трафіком і пробками.

Перший рівень дається для звикання до управління, дорога в ньому абсолютно порожня. Наступного разу транспортування пасажира ускладнюється відрізком шляху з декількома машинами. Доведеться підлаштовуватися під чужу швидкість, своєчасно повертати. Зелені стрілки вказують потрібний напрямок на перехрестях. Місця для підбору і висадки людей також виділяються, щоб було простіше орієнтуватися. Кілька успішних поїздок дають можливість вибору транспортного засобу, таксисту запропонують пару доступних варіантів. Досвідчені водії мають широкий асортимент залізних коней, від легковиків і міні-фургонів до спорткарів.

Число напружених моментів зростає з кожною новою поїздкою. З'являється залізниця і поїзди, що мчаться по ній на позамежної швидкості. Варто невчасно виявитися на рейках і поїзд миттєво зіткнеться з автомобілем. Подібна ситуація порушує головну заповідь таксиста - здоров'я пасажира потрібно зберегти за всяку ціну. Якщо навчилися ловити моменти для швидкого подолання залізничних колій, то новим перешкодою стане повільний фургон з морозивом. Крім нього серед учасників дорожнього руху з'являться лімузини, яким складно повертати через габарити, масивні фури і багато інших.

Відмінні риси гри Taxi Run:

  • розблокування багатьох моделей авто;
  • різноманітні перешкоди;
  • бали і гроші для розвитку;
  • строкаті локації;
  • швидкість і адреналін.

Розробник AZUR GAMES подбав про барвистих майданчиках і елементарному управлінні. Для завчасного виявлення перешкод огляд здійснюється зверху. Якість поїздок впливає на оплату, а зароблені кошти відкривають масу можливостей. Цей аркадний таймкіллер відмінно рятує від нудьги, дає випробувати багато позитивних емоцій від вдалої транспортування людини в бажаний пункт, прості правила дозволяють відволіктися від усього, що могло напружувати поза екраном смартфона.


Реклама

завантажити Taxi Run 1.17.A

Нове в цій версії
If your car is locked up in the garage, that means you’re not tearing up the roads and causing havoc on the streets!
Leaving our cars to sit and collect dust in the garage is not on our agenda, so here’s a new update for you to enjoy!
- Many new levels added!
- Fresh garage design!
- New vehicles added!
- Now you can give your passengers a lift on quads and motorbikes!
- Enjoy the sweet SFX update!
- Loot boxes now available!
- Plenty of bugfixes (old and new) for an improved gaming experience!
Загальна інформація
версія 1.17.A (401970)
дата завантаження 2020-07-07 17:49
Розмір 72.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/30 07:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |