опис:

Гра Taxi Run це божевільна аркада, в якій таксист везе пасажира, долаючи різноманітні перешкоди на шляху. Вас чекає дорога з високим трафіком і пробками.

Перший рівень дається для звикання до управління, дорога в ньому абсолютно порожня. Наступного разу транспортування пасажира ускладнюється відрізком шляху з декількома машинами. Доведеться підлаштовуватися під чужу швидкість, своєчасно повертати. Зелені стрілки вказують потрібний напрямок на перехрестях. Місця для підбору і висадки людей також виділяються, щоб було простіше орієнтуватися. Кілька успішних поїздок дають можливість вибору транспортного засобу, таксисту запропонують пару доступних варіантів. Досвідчені водії мають широкий асортимент залізних коней, від легковиків і міні-фургонів до спорткарів.

Число напружених моментів зростає з кожною новою поїздкою. З'являється залізниця і поїзди, що мчаться по ній на позамежної швидкості. Варто невчасно виявитися на рейках і поїзд миттєво зіткнеться з автомобілем. Подібна ситуація порушує головну заповідь таксиста - здоров'я пасажира потрібно зберегти за всяку ціну. Якщо навчилися ловити моменти для швидкого подолання залізничних колій, то новим перешкодою стане повільний фургон з морозивом. Крім нього серед учасників дорожнього руху з'являться лімузини, яким складно повертати через габарити, масивні фури і багато інших.

Відмінні риси гри Taxi Run:

  • розблокування багатьох моделей авто;
  • різноманітні перешкоди;
  • бали і гроші для розвитку;
  • строкаті локації;
  • швидкість і адреналін.

Розробник AZUR GAMES подбав про барвистих майданчиках і елементарному управлінні. Для завчасного виявлення перешкод огляд здійснюється зверху. Якість поїздок впливає на оплату, а зароблені кошти відкривають масу можливостей. Цей аркадний таймкіллер відмінно рятує від нудьги, дає випробувати багато позитивних емоцій від вдалої транспортування людини в бажаний пункт, прості правила дозволяють відволіктися від усього, що могло напружувати поза екраном смартфона.


Реклама

завантажити Taxi Run 1.06

Нове в цій версії
Chauffeurs! Hello!
Thanks to the jumps, a new update has flown to you!
- New characters!
- Lots of new levels!
- New animations!
- New cars!
- Added jumps!
We wish less interference on the road!
Загальна інформація
версія 1.06 (201122)
дата завантаження 2019-10-11 08:22
Розмір 43.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/30 07:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |