опис:

Гра Purple Diver це цікавий симулятор стрибків з вишки в басейн. Персонаж перебуває на змаганнях і прагне виконати кожне завдання ідеально.

Безликий фіолетовий герой стоїть на вишці, готується до стрибка в воду. На першому рівні є завдання пірнути на певну глибину. Рівні розділені на кілька етапів, в яких вишка знаходиться все вище. Також бувають інші локальні складності, такі як більш глибоке занурення ніж минулого разу. Якщо персонаж промахнеться і потрапить на кахель замість водної гладі - він перетвориться в фіолетові бульбашки, а далі без жалю і жалоби користувачеві надається наступна спроба. Аналогічний сценарій спрацьовує і в тих випадках, коли спортсмен опинився у воді, але не досяг бажаного результату.

З боків від басейну розташовані трибуни з такими ж безликими фанатами, а ще іноді хтось діловито ходить біля штучної водойми. Згодом гравцеві пропонуються більш вигадливі завдання, серед яких виконання перекидів точну кількість разів, дотик кола з жовтою гумової качечки (він плаває у воді), потрапляння в центр надувного кола, вдале приземлення в дуже маленький басейн. І кожен раз доводиться летіти з різної висоти, міняти тактику руху з урахуванням нових умов.

Відмінні риси гри Purple Diver:

  • цікава фізика;
  • затягує ігровий процес;
  • рекорди, нагороди, бонуси;
  • багато видів завдань;
  • до 10 спроб на епізод.

Управління кліком спочатку розслабляє, але, коли герой розбивається об блакитний кахель, ілюзія простоти зникає. Хороша графіка в поєднанні з реалістичною фізикою надають затягує ефект. Рівнів багато, вони різноманітні, повторні спроби підкріплюють прагнення виконати поточне завдання і обов'язково приступити до наступної. Гідні бонуси за ідеальне виконання трюку змушують шліфувати навички і наближатися до ідеалу. Чим складніше маневр, тим вагоміший приз чекає спортсмена. Сидячі на трибунах створюють атмосферу турніру. Якщо хочете стати його учасником - ласкаво просимо!


Реклама

завантажити Purple Diver 1.5.5

Нове в цій версії
- bug fixes
Загальна інформація
версія 1.5.5 (155)
дата завантаження 2019-12-25 01:06
Розмір 56.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/28 09:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |