Shop Titans: Design & Trade
4.2 (4)

опис:

Гра Shop Titans: Design Trade це симулятор для андроїда, який більше про торгівлю і економіку, ніж про героїв і битви з монстрами, навіть не дивлячись на те, що події розгортатимуться у всесвіті, де все це є і навіть є рушійною силою більшості процесів.

Підготували гру в студії Kabam Games, Inc., на рахунку якої проектів мало, але всі вони досить відомі, тут і MARVEL: Битва чемпіонів зі своїми 50+ мільйонами завантажень і Трансформери: Загартовані в бою з 10+ мільйонами і ще один, менш популярний , але набирає обороти. Так чи інакше, новинка трохи вибивається зі звичного репертуару, подивимося що з цього вийшло.


Кожен хто грав в класичні рольові ігри напевно зустрічав там рядових NPC, які роздають квести, продають щось і так далі. Ніхто не замислювався чим вони живуть і як заробляють? У цій грі це питання якраз і буде розкритий, тому що роль подібного NPC дістанеться саме вам. Ваше покликання - торговець, а завдання - створити кращий в місті магазин, наповнений усім необхідним для забезпечення героїв в їх пригоди і битвах з епічними монстрами. Зброя, екіпіровка, зілля, магічні речі і багато всього іншого - ось що повинно бути на вашому прилавку. Само собою, всі ці товари не будуть братися з повітря, десь доведеться домовитися з торговцем травами, десь з ковалем, десь з жерцем, а десь і самому сходити на полювання за монстрами, щоб добути корисні ресурси необхідні для створення чогось унікального, а попит завжди буде, в цьому можна не сумніватися. Крім іншого, в грі розвинена і соціальна складова, так як ви можете торгувати або об'єднуватися з іншими гравцями, покращуючи місто в якому ви працюєте або навіть влаштовувати аукціони для інших магазинів.


Особливості гри:

  • Стати кращим торговцем в місті
  • Розвивайте свій магазин, Ви можете це зробити максимально крутим
  • Об'єднуйтеся з друзями, так відкриється більше можливостей
  • Наймайте героїв, які зможуть видобувати вам ресурси
  • Торгуйте з іншими гравцями
  • Ходіть в походи на монстрів, щоб добути щось рідкісне

Недоліки гри:

  • Проект безкоштовний, так що, вітайте покупки і рекламу ...
  • Покупки надмірно нав'язливі, це псує враження

Підсумок: гра Shop Titans: Design Trade це приголомшлива ідея і прекрасно реалізований сеттинг, так що, ми настійно рекомендуємо звернути на неї увагу. А якщо розробники переглянуть політику монетизації, то життя стане набагато краще для всіх!


Реклама

завантажити Shop Titans: Design & Trade 4.2.0

Нове в цій версії
Tower of Titans
A mysterious structure looms over the horizon’s edge… the Tower of Titans! This new time-limited dungeon challenges your Heroes to scale its 30 floors featuring brand new strategies, mechanics and rewards!

Pets
You can now adopt a faithful companion for your Shopkeeper! Let them wander around your shop and interact with customers.Take good care of them!


Read more here: https://playshoptitans.com/news/version-4-2-0-release-notes/
Загальна інформація
версія 4.2.0 (2436)
дата завантаження 2020-07-13 13:47
Розмір 69.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.15★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/27 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |