опис:

Гра Talking Tom Hero Dash це найтиповіший «ранер» для вашого андроїда, але само собою він не просто так потрапив на наш сайт і само собою, не просто так був створений, у розробників був і план і хороша база, про яку ми і поговоримо .

Підготували гру в студії Outfit7 Limited, яка добре відома всім шанувальникам говорить Тома, ігри, яка викликала фурор в свій час, а потім стала планомірно обростати новими персонажами і форматами. До речі, це не перша гра такого формату з улюбленими мільйонами персонажами, в першій було полювання за цукерками і вона принесла більше 10 мільйонів завантажень, що дуже навіть гідний варіант. Поява другої гри такого формату цілком було очікувано, особливо якщо враховувати, як її модернізували.


Для початку, варто відзначити нову графіку, яка на цей раз пішла від формату платформера і прийшла до типового вигляду «ззаду», що теж було перевірено в полюванні за золотом, що зібрала понад більш зрозумілому і звичного для жанру. Само собою в грі вас чекатиме сам Том і всі його друзі, яких ви могли бачити у всіх попередніх іграх. Однак, на цьому вирішили не закінчувати і зробили гру в стилі супер-героїв, які зараз на піку своєї популярності і виразно додадуть аудиторії. До речі, аудиторія як і раніше в першу чергу дитяча, проте, варто відзначити, що і дорослим може бути цікаво провести час за новинкою. Різноманітні перешкоди, досить висока динаміка і інші нюанси, які повинні бути в жанрі і ви їх знайдете. Інше питання, що гра вас точно не зможе здивувати, особливо якщо ви справжній шанувальник жанру і намагалися знайти якесь одкровення ...


Особливості гри:

  • Яскрава і вельми приємна графіка, типова для жанру
  • Знайомі по минулим ігор франшизи герої
  • Висока динаміка, але при цьому, геймплей зберіг дитячу простоту
  • Формат «супергероікі», який завжди актуальний
  • Просте і зрозуміле управління

Недоліки гри:

  • Реклама і купа внутрішніх покупок, як і в інших іграх серії
  • Слово «типово» прозвучало занадто багато разів, нічого оригінального тут немає

Підсумок: від гри Talking Tom Hero Dash ви отримаєте рівно те, що і можна очікувати від жанру і видавця в цілому. Гарне продовження франшизи, питання тільки в тому, як довго цільова аудиторія готова отримувати гри з невеликими корективами і без явного зростання.


Реклама

Talking Tom Hero Dash

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/12 10:04
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |