опис:

Гра Golmaal Jr. це типовий Раннер, в якому вам доведеться гнатися за хитрим фотографом на велосипеді, долати перешкоди, виконувати запаморочливі трюки. Вам, до речі, чи не здається, що цей жанр трохи забули?

Молодий байкер катався нікого не чіпаючи, коли до нього під'їхав персонаж на триколісному велосипеді, дістав планшет, зробив пару фото і відразу поїхав у далечінь. Спокійне проведення часу миттєво перетворилося в погоню. Гравець управляє хлопцем, який намагається наздогнати на своєму велосипеді володаря фотографій. Потрібно провести спортсмена по міських вулицях, шкільних коридорах і іншим локаціях.

Очікувати вільної дороги не доводиться: на вуличній дорозі доведеться зіткнутися з щільним трафіком. Якщо стоять в пробці машини немає можливості об'їхати - доведеться мчати по їх дахах. Благо часто можна знайти асфальтоване піднесення прямо біля бажаної точки.

З перших секунд необхідно вчитися маневрувати, на екрані будуть спеціальні стрілки підказки, що допомагають швидко звикнути до управління. Крім віртуозних стрибків на даху транспортних засобів, належить проїжджати під якимись заслонами, а також часто ухилятися і обходити всякі елементи на шляху. Підступний ворог не буде їхати далеко вперед, йому полювання грати з вами, дуріти на очах у наздоганяючого. А ще він може підкидати всякі предмети прямо вам під колеса. Це може бути нешкідливий футбольний м'яч або сміттєвий бак, зіткнення з яким призводить до падіння.

Відмінні риси гри Golmaal Jr .:

  • розблокування різних персонажів;
  • ухилення, стрибки, ковзання, інші маневри;
  • монети, призи;
  • регулярні виклики і місії з додатковими бонусами;
  • мультяшна стилістика.

Цукерки, монети, подарунки валяються на дорозі у величезній кількості. Їх збір дозволяє набрати бали, розблокувати нових героїв і навіть заробити додаткове здоров'я, щоб одиничне зіткнення з перешкодою не стало фатальним. Але обов'язково зважуйте ризики: іноді вигідніше втратити монету, щоб уникнути попадання під автомобіль або інша неприємність.

Гра радує яскравими фарбами на локаціях, простотою управління, динамічністю подій. Любителям гонок і нескінченних аркад вона гарантовано буде до душі!


Реклама

завантажити Golmaal Jr. 1.1.161

Нове в цій версії
While Gopal and Madhav are on their quest to grab Pappi Bhaai, we chased out notorious bugs and optimised the game for enhanced fun. Now enjoy all the Golmaal at Golden Hills High School even more. Play Now!
Загальна інформація
версія 1.1.161 (11161)
дата завантаження 2019-08-20 00:30
Розмір 66.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

записувати аудіо

записувати аудіо

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/11 09:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |