опис:

Гра Unroll Me 2 це продовження легендарної головоломки про переміщення кулі по вузьких доріжках, які попередньо слід зібрати в єдину картинку.

Основне завдання за аналогією з першою частиною полягає в перекочування кульки від початкової точки до фінішної. Заковика в тому, що елемент повинен котитися по лабіринту, але на стартовій позиції він знаходиться в розібраному стані. Гравець переміщує квадрати за принципом гри в квача, щоб зі шматочків звітного шляху скласти цілісну доріжку. На більш високих рівнях іноді доводиться складати лабіринти для декількох кульок одночасно, оскільки вони повинні переміщатися по одній і тій же майданчику без перетинів.

Розробник Turbo Chilli славно потрудився над модернізацією гри. При збереженні цілей і принципів вже звичної механіки, масштаб оновлень вражає. Нові ігрові режими включають заморожування, телепортацію, розгалуження й інші вражаючі алгоритми. Також додалися тематичні оформлення, крім дерев'яної класики можна спробувати стиль пірамід Єгипту, або автомобільний формат.

Запаморочливе кількість рівнів з неповторними завданнями змушує зануритися в гру надовго і зробити тренування мозку систематичної. Якщо стане зовсім важко - інтерактивні підказки допоможуть знайти вихід з будь-якого глухого кута.

Відмінні риси гри Unroll Me 2:

  • ефектна тривимірна графіка;
  • багато свіжих опцій, включаючи телепортацію;
  • підказки в особливо заплутаних картинах;
  • кілька тем оформлення з унікальними завданнями;
  • більше 800 крутих рівнів.

Відображення картинки змінилося кардинально: палітра кольорів при помітно розширилася, плюс кожне простір знайшло якийсь обсяг, 3D-графіка творить чудеса наяву. Цілі і правила інтуїтивно зрозумілі, ці фактори залишилися незмінними. Правда для вирішення головоломок тепер частіше потрібен творчий підхід, тільки в тандемі з ним логіка допоможе гравцеві перемістити кульку до фінішної плитці і перейти на наступний етап з іншим лабіринтом. Чи готові до регулярної розумової зарядці?


Реклама

завантажити Unroll Me 2 1.0

Нове в цій версії
Global Release Candidate
Загальна інформація
версія 1.0 (32)
дата завантаження 2019-05-19 15:08
Розмір 38.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Turbo Chilli на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/09 09:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |