опис:

Гра Fisherman Go! це симулятор риболовлі для андроїда, в якому вам належить підсікати видобуток різних розмірів, стоячи в човні посеред водойми. Наполегливою рибалкам гарантований вражаючий улов!

У гарну погоду можливість порибалити в човні сильно приваблює. Якщо в реальності такий відпочинок організувати складно - можна запустити на смартфоні гру від розробника Machbird Studio і насолоджуватися процесом на екрані. Гравцеві належить управляти сильним рибалкою, що сидить у відмінній дерев'яному човні. Невелике, але міцне судно досить містке для трофеїв з водних глибин. Закидайте вудку і підсікайте так, щоб підняти на гачку максимальну кількість рибок. Сили не витрачаються марно, кожне водне тварина приносить герою прибуток.

Коли вдається зловити рідкісні види - суми фінансової винагороди зростають в геометричній прогресії. Іноді вдається навіть зробити комбо, одночасно підчепивши кілька які раніше не спійманих риб. Вудка закидається на певну глибину, а після кліка по екрану підсікає і піднімається, влучно підчіплюючи всю плаваючу поруч живність. На отримані в якості нагороди гроші рекомендується прокачувати вудку, адже від якості інструменту багато в чому залежить і результат риболовлі.

Відмінні риси гри Fisherman Go:

  • бонуси за кожну спійману рибу;
  • апгрейд характеристик вудок;
  • величезна кількість рибок різної цінності;
  • відкриття нових водойм;
  • рекорди і трофеї.

У героя є особиста колекція, яку необхідно поповнювати новими екземплярами риб. Локації періодично змінюються, досвідчений рибалка пливе до нових водойм де є ймовірність зловити що-небудь більш велике. Не лякайтеся, якщо трофей виявиться більше човна, професіонали вміють виконувати трюки з утриманням таких особин;)

Позитивна мелодія, яскрава картинка і відносно спокійний сюжет дозволяють розслабитися і відпочити, набираючи заповітні бали. Тепер рибалка в гарну погоду доступна прямо в смартфоні цілодобово. Вода обіцяє бути кришталево чистою, а здобиччю гарантовано можна буде хвалитися всім!


Реклама

завантажити Fisherman Go! 1.0.1.1001

Нове в цій версії
Minor fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.1.1001 (10001)
дата завантаження 2019-05-30 14:17
Розмір 34.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/08 09:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |