опис:

Гра Small War це прикольна стратегія для андроїда, дії якої розгортаються на картатому поле, де потрібно комбінувати свої елементи і намагатися захопити чужу частина майданчика, щоб не залишити шансів противнику.

Розробник Grumpy Games створив проект на підставі злиття, що дозволяє формувати нові юніти при суміщенні ідентичних старих. Також можлива покрокова доопрацювання тактики для битви. На старті перед гравцем з'являється поле в клітку, на якому розташовані свої і чужі юніти. Всього їх є 30 різновидів. Чітко позначені межі локації, вона повністю видна гравцеві.

Кожна партія триває кілька хвилин, суперники рухаються по черзі (аналогічно шаховим боїв), завдяки чому тривалі паузи між ходами відсутні. Казуальний формат не заважає організувати апгрейд юнітів, набір бонусів, тактичні сутички і навіть захоплення цілих мегаполісів.

Присутні цивілізації землян, ходячих мерців, космічних десантників, генномодифікованих воїнів з НЛО. Ще є величезні павуки і дракони з давніх часів, а також роботи, здатні надавати медичну допомогу союзникам, завдяки чому у них високий показник виживаності.

Відмінні риси гри Small War:

  • 6 цивілізацій;
  • кілька режимів гри;
  • підйом по кар'єрних сходах;
  • вибір параметра складності геймплея;
  • захоплюючі головоломки.

Проста, але симпатична графіка доповнюється приємною мелодією, також радують різноманітністю ландшафти. Кілька режимів дозволяють вибрати гру за настроєм. Тактичний бій схожий на швидку і забавну шахову партію. Режим захоплення нафти відкриває доступ до нафтових свердловин, а контроль над ними дає свободу у використанні ресурсів. Можна нарощувати свою країну в режимі захоплення міст або виживати, захищаючи військову базу від атак антагоніста.

Головоломок багато в кожному режимі, залишається лише вибрати найбільш резонуючий з натхненням формат і почати пригода, сильно відрізняється від типових форматів «три в ряд», ферми та інших. Стратегія з масою дивовижних моментів і захоплюючих поворотів подій вже чекає вас!


Реклама

завантажити Small War 2.19

Нове в цій версії
✓ Added special perks for Premial Edition
✓ Reduced difficulty in mission Commander Humans vs Zombies
✓ Reduced difficulty in early missions
✓ New Game Mode is available: Anomalies
✓ Now you can change your perks and restart the career after finish
✓ Now you can surrender the mission
✓ AI and ballance are improved
✓ 4:3 Resolution bugs are fixed
✓ Founded bugs are fixed
Загальна інформація
версія 2.19 (30)
дата завантаження 2019-07-04 04:12
Розмір 19.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Grumpy Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/07 09:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |