опис:

Гра Mount Frosty це захоплююча мультяшна аркада про базу відпочинку, на якій починається нескінченне лижне пригода з нетривіальними перешкодами і персонажами!


Сюжет розвивається на красивою засніженій горі. Милий білосніжний пес з чорними вухами тільки встав на лижі і йому дуже потрібна допомога гравця, щоб проїхати дистанцію красиво, не впасти і не врізатися куди-небудь. На території є дерева, гострі кам'яні виступи, а також маса інших перешкод, включно з іншими тваринами-спортсменами. Всіх їх рекомендується елегантно об'їжджати щоб уникнути неприємностей. У разі зіткнення висока ймовірність падіння і повернення на початок рівня.


Спочатку доступний тільки перший рівень і один персонаж. При успішному проходженні не надто складних схилів можна розблокувати наступні етапи геймплея, а також інших цікавих персонажів. Чим вище рівень, тим більш ризиковані пригоди очікують сміливого лижника. На його шляху будуть з'являтися не тільки перешкоди, але і бонусні елементи для мотивації. Вони часто розташовані біля невеликих будівель, між дерев або в інших складно доступних точках схилів, важливо дотримуватися обережності в момент наближення до бонусу, тоді все піде по найкращому сценарії.


Відмінні риси гри Mount Frosty:

  • кумедні закадрові звуки;
  • симпатичні локації;
  • чим далі, тим цікавіше: багато рівнів для розблокування;
  • зірки, тістечка, інші сюрпризи-заохочення;
  • темп руху і реакції на небезпеку має значення.

Мультяшна графіка проекту дозволяє розслабитися і отримати задоволення гравцям будь-якого віку. Цей світ далекий від жорстоких реалій. Рожевий сніг, маленькі будиночки незвичайної форми для імітації бази відпочинку, різноманітні тварини непропорційних розмірів і багато іншого дозволяють відволіктися і забутися. Тут жаба більше лева, вони мирно катаються на одному схилі. Приємний музичний супровід підсилює позитивний емоційний фон. Якщо бажаєте легко і весело провести час - ця гра обов'язково вам сподобається!


Реклама

завантажити Mount Frosty 1.0.4.1

Нове в цій версії
- fixed bug where shadows are not being displayed even if enabled in settings
- minor in-game ui changes
Загальна інформація
версія 1.0.4.1 (134)
дата завантаження 2019-07-07 20:35
Розмір 97.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/12 10:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |