опис:

Гра Racing Heroes це захоплююча PvP-гонка з таймером, поки цокає який потрібно встигнути вкрасти корону і утримати її до проїзду під особливою аркою, попутно збираючи бонуси і захищаючись від суперників.

Гравець потрапляє на арену з жовтими пісками і тонкою смужкою дороги. Не варто витрачати час на естетичну поїздку по асфальтованому ділянці, тут оцінюються інші досягнення. Основна мета - заволодіти короною, яка лежить десь на майданчику. Як тільки вдається дістати символ влади, кількість очок починає рости щомиті і наступне завдання - проїхати під спеціальної аркою, утримуючи жовтий елемент на даху транспортного засобу. Це дозволяє отримати багато додаткових очок і опинитися на верхівці рейтингової таблиці. Далі золотий символ зникає і можна повторити всю процедуру, якщо вистачає часу і енергії.

Зверху зліва розташований таймер, на кожну гонку відводиться дві хвилини і учасники прагнуть набрати максимальну кількість балів за цей період. Також лівому верхньому кутку екрану показана спрощена карта арени, на ній спеціальною міткою вказано поточний розміщення корони і інші гонщики (рухомі стрілки). У правій верхній частині екрану видно список гравців і окуляри кожного.

Поїздка з короною на даху - задоволення ризиковане, оскільки з усіх боків атакують противники, горять бажанням вкрасти найдорожче, іноді їм вдається це зробити прямо перед фінішем.

Відмінні риси гри Racing Heroes:

  • різні моделі машин і варіанти фарбування;
  • гонки в режимі онлайн з реальними суперниками;
  • раптове поповнення учасників в середині гонки;
  • результат подій може змінитися за секунди.

Крім головного призу можна збирати незначні бонуси. Досвідчені гравці мають перевагу у вигляді вибору машин (їх можна розблокувати при отриманні певного статусу). Найбільш сильне транспортний засіб легко збиває новачка, відбирає у нього корону або зовсім змушує вийти з гри. На локаціях регулярно трапляються сварки між учасниками, різні баталії. Строката візуалізація і якісне звуковий супровід дозволяють поринути в онлайн-гонку з головою.


Реклама

завантажити Racing Heroes 1.1.5

Нове в цій версії
v1.1.5
* Minor fixes

v1.1.4
* Fixed driving upward slopes
* Fixed car colliding to invisible object while in air
* Smoother collisions to track walls
* Minor track changes

v1.1.3
* Fixed race event rotation. Now there are new tracks every day!
* Bolt: Top speed -2%
* Fixed checkpoint skip in Curved Course
* Fixed IAP
Загальна інформація
версія 1.1.5 (14)
дата завантаження 2019-08-20 03:23
Розмір 37.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Round Zero на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/10 12:42
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |