опис:

Гра Racing Heroes це захоплююча PvP-гонка з таймером, поки цокає який потрібно встигнути вкрасти корону і утримати її до проїзду під особливою аркою, попутно збираючи бонуси і захищаючись від суперників.

Гравець потрапляє на арену з жовтими пісками і тонкою смужкою дороги. Не варто витрачати час на естетичну поїздку по асфальтованому ділянці, тут оцінюються інші досягнення. Основна мета - заволодіти короною, яка лежить десь на майданчику. Як тільки вдається дістати символ влади, кількість очок починає рости щомиті і наступне завдання - проїхати під спеціальної аркою, утримуючи жовтий елемент на даху транспортного засобу. Це дозволяє отримати багато додаткових очок і опинитися на верхівці рейтингової таблиці. Далі золотий символ зникає і можна повторити всю процедуру, якщо вистачає часу і енергії.

Зверху зліва розташований таймер, на кожну гонку відводиться дві хвилини і учасники прагнуть набрати максимальну кількість балів за цей період. Також лівому верхньому кутку екрану показана спрощена карта арени, на ній спеціальною міткою вказано поточний розміщення корони і інші гонщики (рухомі стрілки). У правій верхній частині екрану видно список гравців і окуляри кожного.

Поїздка з короною на даху - задоволення ризиковане, оскільки з усіх боків атакують противники, горять бажанням вкрасти найдорожче, іноді їм вдається це зробити прямо перед фінішем.

Відмінні риси гри Racing Heroes:

  • різні моделі машин і варіанти фарбування;
  • гонки в режимі онлайн з реальними суперниками;
  • раптове поповнення учасників в середині гонки;
  • результат подій може змінитися за секунди.

Крім головного призу можна збирати незначні бонуси. Досвідчені гравці мають перевагу у вигляді вибору машин (їх можна розблокувати при отриманні певного статусу). Найбільш сильне транспортний засіб легко збиває новачка, відбирає у нього корону або зовсім змушує вийти з гри. На локаціях регулярно трапляються сварки між учасниками, різні баталії. Строката візуалізація і якісне звуковий супровід дозволяють поринути в онлайн-гонку з головою.


Реклама

Racing Heroes

Усі додатки Round Zero на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/10 12:42
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |