опис:

Гра Homo Evolution це унікальна аркада про еволюцію світу, в якій належить вибирати напрямки розвитку цивілізації, темпи вдосконалення людства. Само собою, як і багато інших частин, створена вона в форматі клікера, що досить зручне і дуже затягує.

Гравець виступає в ролі Творця і спочатку об'єднує схожих тварин, схрещує різних особин і отримує нові істоти. У захоплюючому процесі варто стежити за тим, щоб випадково не знищити нашу чудову планету. Поступово можна переходити до більш складних форм життя, отримати первісної людини.

У процесі становлення людських особин спостерігається 4 гілки розвитку. Звірі удосконалюються від зародків древніх особин, до сучасної живності. Людство проходить шлях від представників древніх світів до жителів нинішніх мегаполісів. Змінюються і смаки людей, але жага видовищ залишається, за неї відповідає гілка розваг. Будуть і зборів мислителів-поетів і тусовки безбашенних мажорів. Також еволюціонують смакові переваги людей, гілка продуктів розвивається від натуральних елементів до модифікованої вченими їжі.

Відмінні риси аркади:

  • інтуїтивно зрозуміле управління;
  • насичена графіка і яскрава візуалізація;
  • прикольні бонуси і фішки;
  • багато різних світів;
  • 8 етапів розвитку, які слідують після 4 основних.

Якщо люди дійшли до етапу сучасності, можна вибирати їх пріоритети і будувати цінності. Гравець самостійно вибирає, наскільки важливими будуть наука, спорт, інтернет, телебачення, віртуальна складова та інше. Досліджуйте кожен з восьми доступних ракурсів, відкривайте їх один за іншим і ви обов'язково зможете візуалізувати планету своєї мрії.

А почнеться все з крихітної ящірки. З'єднання двох дає доступ до кого-то новому, дрібними, але впевненими кроками так можна досліджувати всі запропоновані напрями, сформувати унікальний світ з особливими правилами і звичками. Головне не перестаратися, щоб ситуація залишалася під контролем. Гра залишає приємний післясмак, дає можливість легко і захоплююче провести вільний час. Спробуйте, вас чекають планети, спраглі еволюції!


Реклама

завантажити Homo Evolution 1.3.35

Нове в цій версії
- Bugs fixing
Загальна інформація
версія 1.3.35 (300068)
дата завантаження 2019-06-19 19:25
Розмір 37.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки AI GAMES FZ на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/13 12:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |