опис:

Tower Knight це прикольна казуальна гра, в якій сміливому коту потрібно спуститися вниз по руйнується вежі, обійти перешкоди і залишитися неушкодженим.

На долю пухнастого персонажа випало складне випробування, гравець повинен допомогти йому справитися зі стрімким спуском по ненадійною вежі. Після сильного вибуху хвостатий провалюється в якусь вежу. У момент провалу тварина не панікує і відразу починає прочищати собі шлях, щоб швидше пролізти на безпечний майданчик. Але шлях його виявиться довгим, і чим далі, тим більше у нього буде складнощів і ворогів. Часом можна злякатися до смерті, вижити і зрозуміти, що страх тільки сповільнює процес.


Рухайтеся активно і обережно, тоді удача обов'язково вам посміхнеться. Керувати героєм гранично просто: кліки вліво / вправо, а також вгору / вниз допоможуть рухатися в потрібному напрямку, ловити бонуси і обходити перешкоди. Часом досить просто зупинитися і перепочити кілька секунд, а потім продовжити дивне, але дуже захоплююча подорож.

Відмінні риси Tower Knight:

  • Динамічний ігровий процес;
  • Елементарне управління;
  • Противники з інтелектом;
  • Збір монет і бонусів;
  • Дивовижні спецефекти.

Тривале перебування в закритому просторі змушує відчувати світ інакше, навіть трохи викликає звикання. Тут теж буде зміна часу доби, переживання і викиди адреналіну. Противники уважно стежать за котом і готують пастки саме в ті моменти, коли тварина підбирається ближче. Можливо персонаж і не хотів би до них наближатися, але інстинкт самозбереження змушує його активно рухатися вниз.

Розробник LPlay Game подбав про якісному звуковому супроводі. Чим довше ви в грі, тим більше звуків з'являється. Це насторожує і одночасно занурює в ауру ув'язнення, де найстрашнішим виявляється зупинка на півдорозі. Станьте підмогою для сміливого кота!


Реклама

завантажити Tower Knight 1.0.4

Загальна інформація
версія 1.0.4 (104)
дата завантаження 2019-04-12 19:31
Розмір 33.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки LPlay Game на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/13 10:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |