опис:

Гра Lucid Dream Adventure це типові пригоди для андроїда, які отримали глибоку ідейну складову і набагато менш глибоку складову від головоломки, але розглянемо і те й інше трохи докладніше.

Підготували гру в студії з дуже довгою назвою Dali Games: adventure point and click fairy tales, для якої це перший проект на даний момент і не факт що не останній, так як студія незалежна, а значить, в бюджеті досить обмежена, втім, ви й так знаєте, як це все працює. Проте, всі ми любимо інді-ігри, як мінімум за прекрасну атмосферу, якої не обділена і ця новинка.


Сюжет гри вийшов досить тривіальним, у всякому разі, для тих, хто ігровою індустрією цікавиться, так як ми в черговий раз потрапляємо в вигаданий світ (або світ мрій, як вам зручніше) підлітка, який переживає складну життєву ситуацію. Співпереживати нашому герою праці не складе, в реальному світі Люсі прикута до інвалідного крісла, а тут ще й її мама сильно захворіла ... Безвихідна ситуація, яку якщо і вийде вирішити, то тільки в світі мрій, куди ви і вирушаєте, само собою, ваше завдання - допомагати Люсі, вирішуючи дуже прості завдання і подорожуючи по сюрреалістичним локаціях. Музичне і візуальне оформлення - на рівні, навіть вибагливих гравців не засмутить, однак, саме те, що відбувається досить примітивно, чіпляє тільки історія, на позитивний результат якої ви напевно будете сподіватися. Ось тільки на даний момент ви його не впізнаєте, бо розробники випустили тільки перший розділ, а решта з'являться (але це не точно, як то кажуть) пізніше.


Особливості гри:

  • Сюжет заснований на дуже сумною і цікавої історії, за що гра навіть отримала нагороду на черговому інді-фестивалі
  • В цілому - гра безкоштовна
  • Відмінне візуальне та музичне оформлення
  • Геймплей простий, від нього ви точно не втомитеся
  • Багато загадок і міні-ігор, але знову ж таки, простих.

Недоліки гри:

  • Є реклама, але за символічну плату її можна відключити.
  • На даний момент доступна тільки перша глава, сподіваємося, що розробники виправдають наші надії і випустять інші, в іншому випадку, в сюжеті немає ніякого сенсу.

Підсумок: скачайте гру Lucid Dream Adventure безкоштовно і подивіться, чи сподобається вона вам, якщо так, то можете простежити за проектом, який швидше за все отримає продовження, але кількість завантажень на даний момент до цього не схиляє ...


Реклама

завантажити Lucid Dream Adventure 1.0.17

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.0.17 (1000017)
дата завантаження 2019-05-23 16:42
Розмір 100.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/11 10:30
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |