опис:

BASEBALL Duel це захоплююча спортивна гра, в якій обов'язкові стратегічне мислення, швидкі рішення і бажання перемагати суперників з усіх куточків планети, а й про бейсбол не варто забувати, адже саме про нього і піде мова.


Подивіться на бейсбол з нового боку і насолодитеся яскравими поєдинками з такими ж геймерами в реальному часі. Можливість використовувати різні стилі, і стратегії дозволяє проявити свою індивідуальність і претендувати на лідерство при гідних результатах. Для більш яскравих емоцій передбачена система ранжирування в реальному часі. Тут важливу роль відіграє активність дій і швидкість реакції, навіть мінімальні затримки стають для суперників щасливим квитком і приводом вирватися вперед.


Тим не менше, гра піддалася сучасної тенденції і мова знову піде про колекційні стратегічні карти ... Розігрувати карти (в тому числі миттєві), необхідно щоб у слушний момент отримати краще і володіти більш актуальною інформацією, ніж противник. Формуйте особисту колоду з 40 доступних карт, збирайте бонуси, вдосконалюйте вже наявні карти. З їх допомогою можна застосовувати безліч спеціальних прийомів і фінтів. Необхідно уважно стежити за суперником, прораховувати його руху і своєчасно діставати ту чи іншу карту, а потім користуватися моментом, коли він розгубиться. Сміливість, точність маневрів і холодний розрахунок стануть ключем до перемоги.


Відмінні риси BASEBALL Duel:

  • Колекційні карти в спортивній грі, докотилися ...
  • Потужні бонуси;
  • Велика кількість локацій (стадіонів);
  • Битви 1 × 1 або з командою;
  • Можливість роботи по найвитонченішим стратегіям.

Розробник Ace Project Inc. приділив особливу увагу графічного оформлення і спецефектів. Гра може похвалитися чіткими доречними підказками і приємною фоновою мелодією, яка дає бойовий настрій. Ще можна дивитися і аналізувати чужі сутички. Поглядом з боку простіше помітити сильні моменти, щоб взяти їх на озброєння, слабкі дії, яких варто уникати. А ще можна підглянути гарну стратегію, модернізувати її, підлаштувати під себе і вийти в бій у всеозброєнні.

Геймплей сподобається всім шанувальникам спортивних історій, карткових стратегій і поєдинків в реальному часі. Спробуйте зараз і точно не зможете відірватися!


Реклама

BASEBALL Duel

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/10 12:20
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |