Angry Warlord: Free Casual and Fun Game
0 (0)

Angry Warlord: Free Casual and Fun Game

опис:

Гра Angry Warlord: Free Casual and Fun Game це прикольний Раннер для андроїда, в якому солдат на мамонта рухається тільки вперед, збирає очки за збитих мечников і обходить дивні перешкоди.

Відповідно до подієвим поруч, гравець управляє воїном стародавнього світу, який стрімголов мчить по горизонтальній локації. По дорозі він зносить нешкідливих мечников, за кожного отримуючи бал. Нескінченне кількість чоловічків з мечами створює перспективу елементарного проходження рівнів, але це лише перше враження. Ще перед героєм з'являється величезна живність зеленого кольору, яку краще перестрибувати (єдиний спосіб піти від неприємностей). Ще є вертикальні стіни і загострені камені, при зіткненні вони здатні позбавити життя нашого бійця, тому аналогічно використовуйте стрибки.

Одинарні та подвійні перестрибування вирішують проблеми, тільки не перестарайтеся з останніми. Під час подвійного маневру є ризик приземлення на точку, яка не видно на старті, там іноді ховається наступне перешкоду. Ще одне спірне перевага - черевики. Їх рекомендується підбирати на дорозі для прискорення руху, але тоді шкідливі предмети виникають занадто швидко, за всім не встежити.

Відмінні риси Раннера:

  • дизайн з родзинкою;
  • легке управління;
  • кумедні локації;
  • прості правила;
  • приємне звукове оформлення.


Без побоювання можна брати щити, вони дозволять на кілька секунд захиститися від будь-яких негараздів. Також кожен збитий мечоносець дає додатковий шолом, накопичені шоломи можна міняти на транспортні засоби, а точніше на тварин. Ще є кристали, накопичення яких дозволяють зарядити блискавкою бустер, і така блискавка знесе всі перепони для персонажа.

Історичні мотиви в тандемі з мінімалізмом надають аркаді особливий шарм. А нехитрий сюжет в поєднанні з динамічністю подій гарантують веселе проведення часу. без зайвої напруги. Головне не переплутати, які елементи збирати, а які перестрибувати.


Реклама

завантажити Angry Warlord: Free Casual and Fun Game 1.1.8

Нове в цій версії
- Optimizing design & system.
- Fixed Bug 1.6 game play system
- Fixed Bug Shader
- New character
- New ability
- Chests Reward

Coming soon:
- New terrain
Загальна інформація
версія 1.1.8 (9)
дата завантаження 2019-02-25 09:05
Розмір 53.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Hexabee на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/13 12:03
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |