опис:

Гра Invaders 2048 це тандем головоломки і класичного скролл-шутера, в якому зібрані окуляри витрачаються на постріли в інопланетних супротивників, бажаючих захопити землі. Зупинити прибульців непросто.

У 2048 році прибульці споруджують потужні ракети і знищують жителів інших планет. Гра завершується, якщо загарбники досягають нашої території. Необхідно встигнути зупинити нахабного ворога, знищити його зорельоти. За аналогією з проектом 2048 ведеться збір блоків для отримання найбільшого числа. Від набраних очок залежить сила удару по противнику. Але таких пострілів дається обмежена кількість, часто їх використовувати не вийде.

Є інший варіант вирішення ситуації: додавання кількох комбінацій для активування шутера. В цьому режимі кожне торкання екрану запускає ракети. Коли опція шутера кліками стає доступна, екран починає яскраво світитися. З урахуванням мінімальних витрат здоров'я з боку наших персонажів, цей сценарій бою оптимальний. Через деякий час противники атакують наше поле, рандомно стріляючи по плитках. Випадково може виявитися вибитим і велике число, запас для подальших пострілів. Тому з накопиченнями і відтягуванням часу варто бути обережнішими.

Відмінні риси головоломки:

  • чим більше прибульців знищено, тим активніше музика;
  • боси інших планет мають надздібності, через що боротися з ними складніше і цікавіше;
  • звичне управління;
  • мальована графіка і маса спецефектів;
  • час грає не на нашу користь.

Небезпека полягає не тільки в пострілах ворога по плитках, а й в його наближенні. Спочатку зорельоти знаходяться у верхній половині екрану. Повільно і планомірно вони знижуються, необхідно встигнути знищити їх до перетину червоної лінії, що знаходиться прямо над плитками, інакше темна сторона переможе.

Оригінальні мальовані локації в ретро-стилі навівають ностальгію і створюють особливий антураж. Поетапне збільшення складності і битви з босами змушують мислити активніше і ефективніше. Любителі шутерів і головоломок по достоїнству оцінять запропоновану суміш жанрів.


Реклама

завантажити Invaders 2048 1.2.2

Нове в цій версії
Thank you for playing Invaders 2048.
We are working hard to improve the game. Please feel free to throw ideas.
This update includes:
1) 10 More levels
2) Enhanced Balancing
3) We now start with 5 Missiles on Stage 1
Загальна інформація
версія 1.2.2 (16)
дата завантаження 2019-02-24 17:35
Розмір 33.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Cogoo Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/11 12:33
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |