опис:

Гра Tacticool - 5v5 Shooter це розрахована на багато користувачів онлайн стрілялка для андроїда, яка дарує незабутні битви з реальними гравцями з усього світу. Тільки б не нашкодити союзникам.

Управління сегментом команди з п'яти чоловік здійснюється при огляді ситуації від третьої особи. Звична для жанру потреба - знищення ворожого клану. Протилежна сторона - такі ж геймери, з ідентичними намірами. Якою б не була місія, потрібно набрати більше очок ніж у суперників. Повний грошей рюкзак дозволяє швидко збільшити окуляри. Якщо його підібрав хтось зі своїх, варто перебувати поряд, щоб дати додатковий захист / охорону і в разі смерті союзника оперативно забрати рюкзак, поки їм не заволоділи вороги.

Бійці мають особливих навичок, якщо скрупульозно підійти до вибору зброї для кожного конкретного воїна, можна створити непереможну команду. Не менш важлива для виграшу тактика, сценарії розвитку настільки різноманітні, що геймер обмежується тільки власною фантазією. Картина видно від третьої особи, що трохи обмежує огляд. Але основна частина битв проходить на відкритій місцевості або біля руїн, бігати половину часу для вивчення території точно не доведеться.

Цікаві особливості шутера:

  • 5 деталізованих карт місцевості;
  • 50 різновидів спеціального обладнання і зброї;
  • під час вибухів зломів і інших моментів демонструється хороша фізика;
  • бійці з незвичайними можливостями;
  • гонки на машинах, ДТП, обстріли, інші яскраві ситуації в процесі руху на транспортному засобі.

У драматичній ситуації є ризик випадково вбити напарника. Приціл на нього не навести, однак потрапити під колеса машини або постраждати від осколка кинутої гранати він може. Але якщо час дозволяє, то почекайте якийсь час, і персонаж оживе. Пізніше з'явиться вміння вибору більш кваліфікованих героїв. Гарне оформлення 3D-локацій, мальований стиль гри і гідні анімаційні елементи дозволяють надовго захопитися процесом і змішуванням тактик для заповітної перемоги.


Реклама

завантажити Tacticool - 5v5 Shooter 1.3.0

Нове в цій версії
MAP "SKYSCRAPER"
Загальна інформація
версія 1.3.0 (9386009)
дата завантаження 2019-05-23 17:58
Розмір 47.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Panzerdog на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/11 10:30
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |