Starlit On Wheels: Super Kart
0 (0)

опис:

Гра Starlit On Wheels: Super Kart це яскрава гонка мультиплікаційного формату для вашого андроїда, в якій потрібно доїхати до фінішу першим, а також провчити шкідливого суперника Нюру.

Наявність сюжету - основна особливість геймплея. Серед всіх суперників є найхитріший, який зробив двигун на енергії чорних дір. Тепер його залізний кінь затягує в себе зірки, що дозволяють прискорити автомобіль. У битві всі засоби корисні, однак порушника варто покарати і завдання персонажа - мінімізувати дистанцію між Нюру і іншими героями на картингу. Доступні режими проходження рівнів і битви з реальними суперниками.

За краще проходження траси можна отримати золотий трофей і чемоданчик з корисними запчастинами. А ще є створення власних доріг, з особливими погодними умовами, ландшафтом, пастками і перешкодами. Найприємніше - що ваша унікальна траса буде доступна іншим гравцям з усього світу. Можливість катання по унікальним треках продається за спеціальними квитками, яких надано мало.

На дорогах вражає кількість і різноманітність перешкод. Тут присутні дивні ящики, величезні брили льоду, розпечені кулі, що летять назустріч, і навіть носороги, що бігають по трасі в незрозумілому напрямку. Траси можуть похвалитися крутими віражами, безліччю петель, поворотів. Ускладнюють завдання високі бордюри і ділянки з обмерзанням.

Відмінні риси іграшки:

  • різноманітні локації: 8 світів і 128 треків;
  • кімната для трофеїв;
  • створення власних треків для інших реальних геймерів;
  • 2 режими гри;
  • можливість зібрати залізного коня з неповторними характеристиками.

Доступно управління джойстиком або двома кнопками зліва. Кліки по правому кутку знизу дозволяють дріфтовать. Асортимент запчастин надзвичайно великий і дає можливість зібрати що завгодно. За якісну їзду і перемоги дають спеціальну валюту. Її витрачають на нові машинки і запчастини для наявних авто. Стилістика звукового супроводу на увазі, що гонка більше сподобається дітям, хоча позитив забезпечений гравцям будь-якого віку.


Реклама

завантажити Starlit On Wheels: Super Kart 1.5

Нове в цій версії
- New world: Cog Castle!
- Use magic to improve car parts!
- Visual improvements and bug fixes!
Загальна інформація
версія 1.5 (33)
дата завантаження 2019-03-04 23:17
Розмір 38.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/03/09 10:40
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |