опис:

Гра Ship Sim 2019 це свіжий симулятор морських перевезень, в якому, на відміну від попереднього, вам і тільки вам належить управляти кораблем. Однак, тут немає мети побудувати бізнес-імперію, так що, розслабтеся, уявіть себе капітаном і розважайтеся, якщо на роботі це взагалі можливо ...

Підготували гру в студії Ovidiu Pop, яка однозначно відома всім шанувальникам симуляторів на андроїд, так як на її рахунку їх величезна кількість і це не перший який побував на нашому сайті. До речі, переважна більшість симуляторів від цих розробників зібрали понад 10 мільйонів завантажень, але ми знайшли фаворита, яким виявилася гра Bus Simulator 2015 і її більш ніж 50 мільйонів завантажень! Очевидно, що автобус народ більше цікавить, з якоїсь причини ... так чи інакше, сьогодні кораблі до яких ми і повернемося.


Якщо хто не знав, але великі кораблі і все що на них возять це величезна частка вантажоперевезень в світі, по ряду причин, само собою. Для початку, на корабель можна занурити величезні обсяги і вагу, стільки не влізе практично нікуди, потім, на кораблі можна відправитися в будь-який порт, де його здатні розвантажити, а це значить, що місць таких дуже багато, причому деякі перебувають значно ближче до міста , ніж чим аеропорти. Все це в цілому компенсує досить низьку швидкість. З приємних моментів можна сміливо відзначити відмінну графіку, гідну фізику на воді, великий вибір кораблів різного формату, серед яких як пасажирські, так і вантажні варіанти, нарешті, реальна карта світу з якої ви будете пересуватися, що до речі, не така вже й дрібниця, так як дозволяє легко асоціювати відбувається з собою і тим що відбувається. А ще, тут є вид з кабіни корабля! Де ще ви таке могли зустріти?


Особливості гри:

  • Три типу кораблів - пасажирські, вантажні і нафтові танкери
  • Кораблів в кожному класі повно, вибирайте будь-який
  • вільне пересування
  • Змінюють один одного день і ніч
  • відмінна графіка
  • Багато варіантів кастомізації корабля
  • настроюється управління

Недоліки гри:

  • Типова ситуація - реклама і покупки чекають вас.

Підсумок: гра Ship Sim 2019 це на даний момент кращий представник свого жанру, у всякому разі, в питаннях що стосуються кораблів і на андроїд, якщо знаєте щось крутіше - пишіть в коментарях.


Реклама

Ship Sim 2019

Усі додатки Ovidiu Pop на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/11 12:08
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |