опис:

Гра ANOTHER EDEN це «рогалик», який прибув до нас з Японії, а як ви можете здогадатися, в цій країні все роблять дуже якісно і відповідально, так що, навіть гри отримують масу уваги, турботи і весь творчий потенціал від студії, яка їх випускає.

Дану гру підготували в студії WFS, Inc., яка погано відома здебільшого ігрового співтовариства, так як більшу частину ігор вона випускає саме для внутрішнього ринку, на який, до речі, дана гра вийшла ще в 2017 році, де отримала багато позитивних відгуків, а тільки зараз змогла дістатися і до інших, маючи за своїми плечима багаж в більш ніж 100 тисяч завантажень.


Як в будь-який інший «правильної» рольовій грі тут за основу взяли саме сюжет, історію, яка повинна вас зацікавити, тому що це найпростіший, з одного боку, метод залучення, з іншого боку, написати хороший сценарій не так вже й просто. Однак, в студії виділили окрему людину який відповідав за сюжет, а ще одного який відповідав за дизайн і загальну стилістику, що теж кидається в очі, намальовано тут все просто приголомшливо! В цілому, це не дивно, тому що всі учасники вже мали досвід роботи над великими і цікавими проектами, а це дорогого коштує! Ще, гра може похвалитися величезною кількістю контенту, у всякому разі, в рамках мобільних додатків, які принципово відрізняються від будь-якої гри як на ПК, так і на консолях. Різниця, звичайно, згладжується з роками, але вона все ще видно неозброєним поглядом.


Особливості гри:

  • Відправляйтеся в незабутню подорож, яка розріже час і простір
  • Переможете темряву, яка загрожує всьому живому
  • Дуже багато контенту
  • Прописаний сценарій і авторське оформлення
  • ніякої реклами

Недоліки гри:

  • Покупки є, але вони не є обов'язковими

Підсумок: гра ANOTHER EDEN це рідкісний гість на мобільній платформі, як мінімум, тому що рідко хто підходить до створенню ігор настільки ретельно, у всякому разі, коли монетизація під великим питанням ...


Реклама

ANOTHER EDEN

Усі додатки WFS, Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/02/06 12:27
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |