опис:

Гра Fallen World: Jurassic survivor це ніби як рольовий проект, що в цілому скоріше правда, однак, в першу чергу це гра про виживання, так як ви опинитеся в дуже небезпечному світі де існують не тільки динозаври, але і зомбі, що хоч і звучить абсурдно, але вже як би натякає, що проблем тут маса ...

Підготували гру в студії Elex, для якої це вже не перший проект. Якщо пробігтися по їх репертуару, то не складно знайти парочку дуже популярних ігор, таких як Age of Warring Empire і Magic Rush: Heroes, які легко набрали більш ніж по 10 мільйонів завантажень, а це і кошти для подальших проектів і дуже хороша аудиторія, якій можна рекламувати свою ж новинку. Проте, поки завантажень досить мало, трохи більше 5 тисяч, а так як гра онлайн і конкурувати доведеться з іншими гравцями, то у вас є шанс вирватися на перші позиції.


Геймплей нагадує класичні гри про виживання, багато кнопок, можливостей і всього іншого, але саме це і створює основний інтерес до гри. Проте, починати вам доведеться практично з нуля, збираючи ресурси, будуючи своє житло і займаючись дослідженням величезного навколишнього світу. В процесі вам доведеться подбати про запах їжі, про те, щоб ваше житло спроможна витримати атаки зомбі і навіть про те, що деяких динозаврів можна схрещувати і приручати, адже з них можуть вийти відмінні помічники! А ще ви можете об'єднатися з іншими гравцями і створити велику базу для тих, що вижили, яка може стати новим оплотом для зародження цивілізації, раніше втраченої.


Особливості гри:

  • Зомбі, динозаври і апокаліпсис, чудове поєднання.
  • Від зомбі потрібно захищатися, а динозаврів приручати
  • Збирайте ресурси і будуйте свою базу
  • Конкуруйте або об'єднуйтеся з іншими гравцями
  • У прийдешніх оновлення розробники обіцяють ще більше можливостей
  • Ніякої реклами, поки у всякому разі

Недоліки гри:

  • Покупки підтримуються, але це нормально

Підсумок: в цілому, гра Fallen World: Jurassic survivor виглядає впевнено і навіть дуже цікаво, інше питання, як довго її будуть розвивати і наскільки велику аудиторію зможуть залучити. Але якщо є щось, що ми пропустили - пишіть в коментарях.


Реклама

Fallen World: Jurassic survivor

Усі додатки Elex на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/01/06 10:43
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |