Heroes Mobile: World War Z
4.7 (4)

опис:

Гра Heroes Mobile: World War Z це стратегія для андроїда, яка створена за мотивами найбільш популярних трендів сучасності, зокрема, супер-героїв і стратегій формату Clash of ...

Підготували гру в Wolf Game Studio, для якої проект став найпершим і має всі шанси перетворитися на флагманський, особливо якщо він отримає підтримку від гравців, для яких тут багато всього цікавого і швидше за все, наші прогнози збудуться, навіть не дивлячись на те, що зараз кількість завантажень дуже низька.


Сюжет гри розгортається в альтернативній всесвіту, де всі відомі герої (не тільки MARVEL, але і DC і навіть деякі інші) об'єдналися разом, щоб протистояти жадібним силам темряви, які завантажили все в хаос через прагнення до влади і інших моментів, з якими завжди потрібно бути акуратніше.

Боротися з противниками доведеться схожими заходами, створивши свою коаліцію і розгорнувши велику базу, де можна створювати армію і тиснути на ворогів в будь-який зручний момент.

Основна фішка гри - відкритий світ, в якому крім вас буде безліч інших гравців, які мають схожі цілі і плани, так що без них обійтися не вийде. Так що, розділяти вашу діяльність доведеться на цілих два фронти, на одному ви будете боротися з гравцями, на іншому з силами зла, а що найголовніше - все це одночасно і в режимі реального часу.


Особливості гри:

  • Побудуйте і захищайте свою базу, це дуже важливо
  • Опрацюйте свою індивідуальну стратегію
  • Величезний вибір супергероїв, яких можна прокачати
  • Об'єднуйтеся з іншими гравцями для найкращих результатів
  • Кілька типів військ, обміркуйте заздалегідь, які варто взяти в бій
  • Ніякої реклами! У всякому разі не поточний момент

Недоліки гри:

  • Формат уже приївся, але мало кого це зупинить
  • Покупки, само собою, підтримуються

Підсумок: гра Heroes Mobile: World War Z це типовий представник жанру, яким можна замінити щось схоже, але вам обридлої або ж підійде тим, хто занадто сильно любить супер-героїв.


Реклама

завантажити Heroes Mobile: World War Z 1.0.3

Нове в цій версії
Fixed some bugs.
Загальна інформація
версія 1.0.3 (4)
дата завантаження 2019-02-18 13:38
Розмір 86.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/05 10:40
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |