опис:

Гра Spill It! це головоломка для андроїда, яка заснована на законах фізики і закликає вас трохи побешкетувати і розбити небагато речей, а якщо пощастить, то ще й пролити, зламати і так далі, в загальному, повний набір всього необхідного.

Підготували гру в студії Tastypill, на рахунку якої вже досить багато інших проектів, деякі з яких виявилися дуже популярними, наприклад гра Sling Drift має більше 10 мільйонів завантажень, так що, нічого дивного, що розробники легко переманили на новинку вже більше мільйона гравців, які активно формують таблиці лідерів і готові наполегливо змагатися один з одним.


Звернемося до геймплею, який, на відміну від оформлення, вийшов дуже цікавим і навіть захоплюючим. Ідея того, що відбувається полягає в тому, що потрібно розбити один або кілька келихів з вином (або соком червоного кольору або будь-якою іншою рідиною червоного кольору, як вам зручніше). Для цього ви будете використовувати кульки різних кольорів та візерунків, в залежності від того, що ви захочете розблокувати, до речі, колір рідини і самі склянки теж можна розблокувати в іншому форматі. Так чи інакше, але для того щоб реалізувати свій підступний план потрібно поставити кулька в потрібне місце і відпустити, щоб він впав, штовхнувши келих, або щось що зможе штовхнути його, в будь-якому випадку, фізика тут прекрасна. А ось оформлення гра отримала досить просте, однак, ця простота більш ніж доречна, так як саме вона дозволяє зробити гру не тільки легкої для пристроїв, але і з фізикою допомагає, адже чим крутіше графіка, тим складніше більше на неї витрачено ресурсів і значить, тим менше залишилося на опрацювання фізичної моделі.


Особливості гри:

  • Просте оформлення і зрозумілий геймплей
  • відмінна фізика
  • Кілька варіантів оформлення келихів, кульок і кімнати в якій все відбувається
  • Велика кількість рівнів
  • У кожному оновленні з'являється щось нове

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, в цілому, не заважає, але при бажанні, рекламу можна відключити за невеликий внесок в підтримку розробників.

Підсумок: гра Spill It! Це прекрасний тайм-кілер і головоломка в одній особі, а вони не дадуть вам нудьгувати, де б ви не знаходилися.


Реклама

завантажити Spill It! 1.6

Нове в цій версії
◉ Added new Boss levels!
◉ Various bug fixes and performance improvements
◉ More new stuff coming soon!
Загальна інформація
версія 1.6 (9)
дата завантаження 2019-03-27 13:47
Розмір 26.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки tastypill на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/12/02 10:13
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |