опис:

Гра Billion Lords це оборонна стратегія для вашого андроїда яка виконана в стилі фентезі, причому класичному форматі з механізмами гоблінами та іншими цікавими створіннями. Гра отримала досить типові для жанру особливості, але ми, тим не менш, постараємося про них розповісти.

Підготували гру в студії Auer Media Entertainment, на рахунку якої, крім цього проекту, є ще серія ігор Dawn Break, яка знайома сотні тисяч людей, на цьому поки все, відразу варто зазначити, що новинка вже перегнала за популярністю початкову серію ігор розробників, чому цілком сприяє популярний жанр і своєрідний інтерес гравців, який, до речі, не вплинув на той факт, що деякий час гра була тестуванні, а не з'явилася на ринку сирої, з надією на подальші оновлення.


Скромний сюжет гри розповідає про підземний світ, який потрясло одна важлива подія - володар зла був повалений, але в похмурих підземеллях Герасимчука краще, навпаки, тепер вам варто приготуватися до масштабної війни, тому що на вас нападе кожен, хто вважає себе гідним трону колишнього правителя, а значить, вам доведеться оборонятися!

Як це вже давно прийнято в жанрі, гра не стала обмежувати ваші можливості тільки битвами з штучним інтелектом, є тут і режим арени, де можна битися з іншими гравцями, причому підземелля можна будувати самостійно, показуючи всім шедеври тактики і в черговий раз доводячи, що через вашу оборону ніхто не зможе прорватися!


Особливості гри:

  • Безліч пасток і зброї, які стануть в нагоді при створенні вашого підземелля
  • Багато допоміжних героїв, кожен з унікальними функціями
  • Магія і звичні голови
  • Приємна графіка і відмінний світ фентезі
  • Шукайте союзників, це допоможе вам стати сильнішими

Недоліки гри:

  • Ще одне правило жанру - реклама і покупки тут практично завжди, як і в нашому випадку.

Підсумок: гра Billion Lords це приємна захист вежі, яка мало чим принципово відрізняється від багатьох сучасних представників жанру, але ми не будемо її засуджувати за це, тому що гра в будь-якому випадку вийшла дуже цікавою.


Реклама

завантажити Billion Lords 1.0.17

Нове в цій версії
Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.0.17 (31)
дата завантаження 2019-05-31 23:12
Розмір 65.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/18 08:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |