опис:

Гра Versus NEXT Fight заявлена як «екшен» для андроїда, причому, в загальному і цілому - це файтинг, який, як не дивно, отримав покроковий геймплей ... А ще, сюди додали принцип карткової стратегії, що в загальному-то проливає світло на такий вибір механіки, а нам просто стало цікаво, що з цього може вийти ...

Підготували гру в студії Azur Interactive Games Limited, на рахунку якої це далеко не перший проект для андроїда, навіть не перший файтинг, а серед найбільш популярних проектів розробників варто відзначити класичний шутер World War Heroes (10 мільйонів завантажень), фантастичний шутер INFINITY OPS: Sci -Fi FPS (5 мільйонів завантажень) і звичайно, тактичний екшен Pocket Troops (5 мільйонів завантажень), так що, можна сміливо зробити висновок, що розробники знають що роблять.


Основна відмінність від більш звичних карткових ігор тут полягає в тому, що так чи інакше, але грати доведеться героєм, проте, їх тут досить багато, розробники обіцяють 17 штук на старті і цілком можливо, з'явиться хтось ще. Само собою, кожен герой має унікальні навички, які дозволяють йому бути сильним в тому чи іншому напрямку, відповідати деяким тактик і в будь-якому випадку, ви легко зможете підібрати щось для себе. Крім цього, для героїв є більше 80 комплектів екіпіровки, яка дозволяє зробити їх зовнішній вигляд трохи відрізняється від більшості. Не обійшлося в грі і без інших гравців, проти яких ви будете боротися, але найцікавіше - вступити в клан і брати участь в трохи більш масштабних битвах, які пропонують не тільки можливість взаємодії з іншими гравцями, а й інший режим гри, який вам точно сподобається .


Особливості гри:

  • Незвичайний підхід до жанру файтинга ...
  • Великий вибір героїв
  • Багато різноманітної екіпіровки
  • Вступайте в клан, щоб гра стала ще цікавіше

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки підтримуються, як і в аналогічних іграх.

Підсумок: гра Versus NEXT Fight це досить смілива спроба показати всім, що файтинг можуть бути покроковими, а карткові стратегії можуть бути файтинг, не факт, що гра стане дуже популярною, але привернути увагу точно повинна.


Реклама

завантажити Versus NEXT Fight 1.92

Нове в цій версії
- New mechanics - fast rewards!
- Improved interface windows win and lose
- Season chests rewards received are now shown to everyone in the chat.
- Improved inventory interface
- Minor bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.92 (192)
дата завантаження 2019-03-04 23:41
Розмір 34.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/04 10:27
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |