Bob The Robber 5: Temple Adventure
3.1 (4)

опис:

Гра Bob The Robber 5: Temple Adventure це казуальна аркада для вашого андроїда, головний герой якої знаменитий злодій, по імені Боб, який зумів пережити вже чотири частини гри, причому, якщо порівнювати третю і четверту, то четверта виявилася в два рази популярніше! Зазвичай, тенденція йде зворотна, а тут розробники явно знайшли, чим зачепити користувача і тепер, пробують свої сили в рамках аж п'ятої частини.

До речі про розробників, в ролі яких виступила студія Kizi Games, вона ж була автором і минулих частин, вона ж випускає і інші цікаві ігри, серед яких дві частини Money Movers, теж досить популярні, дивний ранер Go Kizi Go - Runner by Kizi, який взагалі не зайшов гравцям, що не дивно, а ще, кілька частин гри Dynamons World, яка чимось віддалено нагадує покемонів ... Загалом, є на що подивитися, але далеко не всі проекти були успішними, на відміну від цієї серії.


Якщо з якоїсь причини ви не застали як мінімум дві попередні частини гри, то для вас ми розповімо про те, що відбувається, а якщо ж застали - тут все простіше, графіка не змінилася, механіка теж, додалися локації і рівні, чого шанувальники і вимагали. Але, розповімо про геймплеї, щоб не розчаровувати тих, хто цю гру тільки помітив.

Геймплей являє собою різноманітні локації, які в п'ятій частині гри отримали формат древніх храмів і інших занедбаних будівель, які завжди приваблювали відважних шукачів пригод і скарбів. Тут вас чекають мумії та інші монстри, яких потрібно обходити стороною, камери відеоспостереження (звідки вони в древньому храмі?), В поле зору яких не потрібно попадатися і маса інших пасток, яких від рівня до рівня стає все більше, але при цьому, зберігається розумна складність, яка підійде всієї сім'ї.


Особливості гри:

  • Нові рівні і локації чекають, вирушаємо в пригода!
  • Гра безкоштовна, без покупок
  • Приємна графіка і просте управління
  • Геймплей, який буде зрозумілий всієї сім'ї

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, але хіба це проблема?

Підсумок: гра Bob The Robber 5: Temple Adventure явно не зможе подвоїти результати четвертої частини, однак, швидше за все легко вийде на схожий рівень популярності, так як пропонує рівно те, чого шанувальники і чекали. А ось питання, чи буде шоста частина - поки відкрите.


Реклама

завантажити Bob The Robber 5: Temple Adventure 1.0.0

Нове в цій версії
Welcome to Bob The Robber 5!
Загальна інформація
версія 1.0.0 (10002)
дата завантаження 2018-11-02 17:39
Розмір 63.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Kizi Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.13★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/11/03 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |