Space Wingmen: Stylish Arcade Shooting
0 (0)

опис:

Гра Space Wingmen: Stylish Arcade Shooting це класичний скролл-шутер, який доступний для вашого андроїда, причому, як зазвичай безкоштовно. З важливих фішок - гра постаралася дотримати класичні норми жанру, що сміливо, але поважається серед шанувальників жанру, а тільки вони такі ігри і качають, на щастя, поки їх досить багато.

Підготували гру в студії Dreamplay Games, на рахунку якої вже досить багато проектів, так що, досвід є. Серед популярних можна відзначити якщо тільки мотогонки Real Moto, які зібрали аудиторію, що перевищує 10 мільйонів, а це хороша цифра, як не крути.


Геймплей вийшов досить стандартним, що звично і навіть добре, тому що велика частина експериментів, пов'язана з цим жанром закінчується не кращим чином. Так чи інакше, гра розбита на рівні, кожен з яких передбачає необхідність знищити всіх ворогів і не загинути. Гра вийшла досить простий, у всякому разі, на перших етапах, щоб дозволити вам звикнути до того, що відбувається і не страждати від жорстокості навколишнього світу відразу. Багато бонусів, типів зброї, ворогів і приємне неонове оформлення, що ще можна хотіти в даному контексті? Однак, розробники додали можливість покращувати ваш винищувач і додали супутників, які теж будуть стріляти по ворогам і яких теж можна покращувати. Режимів гри теж кілька, є основний режим, який передбачає більш сотні рівнів і нескінченний режим в рамках якого можна поставити рекорд і порівняти його з досягненнями інших гравців.


Особливості гри:

  • Класичний формат знову в дії!
  • Відмінна графіка без зайвих ефектів, все найнеобхідніше
  • Великі можливості щодо прокачування космольотів
  • Два режими гри - кампанія і нескінченний
  • Гра займає дуже мало місця

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки мають місце бути

Підсумок: гра Space Wingmen: Stylish Arcade Shooting це все ж класика, яку складно оцінити об'єктивно, а ось що точно стане показником - кількість її завантажень, подивимося, що буде через кілька місяців ...


Реклама

Space Wingmen: Stylish Arcade Shooting

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/11 10:15
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |