опис:

Гра World Beast War це щось середнє між стратегією, клікером, головоломкою і навіть симулятором, тому що елементи від кожного жанру тут присутні і обов'язково вам попадуться. Але по суті, основне завдання - завоювати і знищити весь світ, а значить, буде потрібно дуже багато монстрів.

Підготували гру в студії Clegames Inc., яка тільки намагається зробити щось круте, з першою грою явно не вийшло, але ось вам нова, яка, як нам здається, набагато актуальніше і крутіше.


Знаєте такі ігри, в яких в нижній частині ви збираєте кристали або кульки одного кольору, а у верхній частині, в залежності від ваших комбінацій щось відбувається. Тут ситуація схожа, але ніяких «три в ряд» тут немає, тому що ідея того, що відбувається полягає в тому, що на цей раз в нижній частині вас чекатиме справжня лабораторія, де ви можете об'єднувати монстрів, щоб отримати більш потужний вид, використовувати артефакти для їх посилення і звичайно ж формувати атакуючу команду. На верхній частині екрану буде постійно відбуватися якась битва між вашими монстрами і військами, які безуспішно намагаються їх зупинити. За класикою жанру «клікер» тут є можливість автоматизувати багато процесів і монстри готові боротися навіть якщо ви спите і вимкнули свій телефон. На окрему увагу заслуговує прекрасне оформлення в стилі «ретро» і підбір монстрів, які виявилися не найпоширенішими у більшої частини населення планети, але прекрасно відомих жителям Японії та сусідніх країн, тому що тут все кого ви могли бачити у фільмах Годзилла, Тихоокеанський рубіж і подібних фільмах жахів про древніх монстрів з паралельних світів або древніх ущелин.


Особливості гри:

  • Руйнуйте місто за містом, ці монстри ніколи не зупиняться
  • Багато процесів можна автоматизувати і відпочивати, поки вони трощать світ
  • Об'єднуйте монстрів один з одним або з артефактами, щоб зробити їх крутіше
  • Монстрів дуже багато, підійде для колекції
  • Приємний геймплей, який дозволить вам врятувати свої нерви

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, вони ніколи не обходять стороною знищення світу

Підсумок: гра World Beast War сподобається тим, хто любить класику! Тут вам і класичне оформлення та класичні монстри і класичний геймплей, хіба не круто?


Реклама

завантажити World Beast War 1.016

Нове в цій версії
[Update]
-. Decreased the cost and modified the amount of meat in the shop
-. Added beast stat info screen, Check stats : In the Relic / Research menu screen, touch a beast in the battle slot and hold for 1 sec to see the stat of selected beast
-. Optimization and resolved minor issues
Загальна інформація
версія 1.016 (1016)
дата завантаження 2018-10-19 15:59
Розмір 29.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/17 10:43
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |