Dungeon Adventure - Roguelike RPG
0 (0)

опис:

Dungeon Adventure - Roguelike RPG це рольова гра, назва якої говорить сама за себе, відразу розкриваючи всі карти, однак, фантазія нам ще стане в нагоді, тому що ця гра виконана в класичному стилі, який передбачає, що вам саме доведеться домальовувати в своїй уяві більшу частину подій, а ще, звісно ж, тут доведеться зіткнутися з жорстокістю цього світу, не просто ж так в назві фігурує фраза Roguelike RPG ...

Підготували гру в студії Ro Games, на рахунку якої є і три інших гри, виконаних в схожому стилі, але що найбільше привернуло нашу увагу, так це той факт, що і дана гра представлена ​​в трьох варіантах! Перший - найпростіший, він безкоштовний, але з рекламою і покупками, при цьому, як ми зрозуміли, він не повний. Другий варіант - як поточний, повний, але без реклами і покупок, а ось наш - золота середина. Тут є реклама і є покупки, але це повна версія гри, скачати яку можна безкоштовно!


Геймплей в грі вийшов аж надто класичний і не передбачає особливої ​​анімації, по суті, перед нами покрокова гра, а ігрове поле розбите на гексагональних ділянки, за якими ви і будете пересуватися. На деяких клітинах будуть вороги, на деяких бонуси, ресурси та інший корисний контент. Виглядає все дуже скромно, але не скасовує масу всього цікавого, як, втім, в більшості класичних рольових ігор.

Почати варто з вибору одного з героїв, кожен має свої унікальні характеристики і навички, які можна прокачувати в цікавому вам напрямку. Рівні в підземеллі будуть генеруватися випадковим чином і всього вас чекає 100 поверхів, а з огляду на формат Roguelike, виглядає це досить нереально. Монстри теж будуть потрапляти різні й це хороший привід їх вивчати, деякі зможуть прикінчити вашого героя практично відразу. У разі смерті героя ви втрачаєте все, і прогрес і рівень та екіпіровку, але отримаєте камені душі, які можна використовувати для прокачування Скіл нового персонажа. Про великий вибір екіпіровки теж ніхто не забув, більш того, багато предметів ви можете створити самостійно, а це вже своєрідний крафт. Ну і нарешті - артефакти, які дають нові можливості і збільшують силу вашого героя, але уявляєте як шкода буде його втратити?

З недоліків гри варто відзначити лише рекламу і покупки, про які ми вже сказали і слабку графіку, яку і піксельної не назвати і сучасною теж ... вона застрягла десь між і напрошується лише одне слово - скромна ...


Підсумок: гра Dungeon Adventure - Roguelike RPG це відмінний представник свого жанру, особливо якщо віднести її до класики і само собою, головна фішка гри - смертність персонажа, що доставить вам масу цікавих відчуттів.


Реклама

завантажити Dungeon Adventure - Roguelike RPG 1.0.3a

Нове в цій версії
1.0.3a
• Fixed issue with 5 level Ellora's blessing
1.0.3
• Bug fixes
• New Potions
• Crafting system improvements
• New item type: essence
Загальна інформація
версія 1.0.3a (17)
дата завантаження 2019-06-01 02:20
Розмір 47.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ro Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/06 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |