опис:

Гра Doomwalkers - Survival War це стратегія для андроїда, дії якої розгортаються в постапокаліптичному світі, де розруха, жорстокість і дуже мало ресурсів, за які все і б'ються. Чи готові до чергового підкорення пусток?

Підготували гру в студії Rhea Games і для неї це перша гра, яка, тим не менш, має досить високі шанси на успіх, єдине чого їй не вистачає на поточний момент - реклами, та побільше.


Як ми вже написали, сюжет заснований на тому, що якийсь апокаліпсис знищив всю цивілізацію, а вам належить розвиватися на її залишках. Як завжди, основні технології нікуди не пропали, так що буде у вас і зброя і техніка і багато різних будівель. Для початку найголовніше вибрати ту чи іншу тактику, яких тут по суті три - оборона, напад і їх комбінування. Якщо вибрали оборону - збирайте ресурси, відновлюйте цивілізацію, будуйте, досліджуйте і постарайтеся стати відмінним торговцем. Якщо вибрали атаку - будуйте якомога більше військ і відбирайте ресурси у тих, хто вибрав оборону, ось тільки прорветеся чи?

За класикою жанру розвиватися вам належить з невеликого поселення до величезної і сучасної бази, тут є багато цікавих персонажів і інших цікавих моментів за межами вашої бази, що обов'язково підштовхне вас покинути її межі і відправитися на розвідку. Не забули розробники і про онлайн, який виразно дає грі додатковий шарм і багато цікавих моментів, особливо якщо гравців буде більше ...


Особливості гри:

  • Хороша графіка і гідне оформлення
  • Багато цікавих фішок
  • Гра проти реальних гравців
  • Є глобальний чат
  • Система бою дозволять перемагати навіть сильних гравців

Недоліки гри:

  • Покупки в грі є, від них втекти не вийде
  • На даний момент гравців мало, а хотілося б більше

Підсумок: гра Doomwalkers - Survival War це досить типова на перший погляд стратегія, яка, тим не менш має багато цікавих фішок, які сподобаються багатьом, особливо якщо про гру дізнаються ...


Реклама

Doomwalkers - Survival War

Усі додатки Rhea Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/11 10:58
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |