опис:

Гра Hole.io це аркада для андроїда в якій передбачається суперництво з іншими гравцями на одній площі, що абсолютно очевидно для всіх, хто вже знайомий з форматом ігор «.io», яких на поточний момент досить багато. Так чи інакше, в даному випадку мова піде про чорні діри і це дуже незвично!

Підготували гру в студії, яка вже з'являлася на нашому сайті, причому неодноразово, називається вона VOODOO і може бути знайома вам по таким іграм як Paper.io (більше 10 мільйонів завантажень, до речі), Helix Jump (більше 100 мільйонів завантажень!) І деяким іншим трохи менш популярним проектам. Варто відзначити, що сьогоднішня новинка теж не сильно відстає, вона вже зібрала більше мільйона завантажень на андроїда і продовжує покращувати свої показники;)


Прийшов час звернути увагу на найцікавіше в даній грі, а саме - її геймплей. Як ви вже зрозуміли, мова піде про чорні діри, які, як відомо, засмоктують в себе все підряд і відправляють в невідомому напрямку, теорій на цей рахунок дуже багато, але на них у нас немає часу, тому що вам належить управляти однією з таких чорних дір, яка по якимось неймовірним причин виявилася в місті! Принцип того, що відбувається дуже нагадує гру Agar.io, але все ж відрізняється. Вам належить управляти чорною дірою, яка рухається за рівнем землі, поглинаючи все що в неї поміщається. Починати доведеться з невеликих розмірів, які підходять для того щоб засмоктувати людей, стовпи та інші непримітні речі, але чим більше ви поглиначами - тим більше стане діра і ви зможете поглинати автомобілі, невеликі будови і так далі, поки вона не розростеться до розмірів міста, якщо звичайно встигнете, тому що кожен раз все це відбувається обмежений час. Чи зможете ви поглинути своєї чорної дірою іншу чорну діру - спробуйте з'ясувати, але так чи інакше, це дуже весело! А по закінченню часу ви отримаєте статистику і місце яке ви змогли зайняти в процесі своєї руйнівної діяльності;)


Особливості гри:

  • Дуже цікавий, веселий і захоплюючий геймплей
  • Жваве місто, який здається безмежним
  • Можна грати з друзями, які поруч
  • Маса фішок, особливостей та іншого контенту

Недоліки гри:

  • Постійно бовтається рекламний банер, прибрати який обійдеться в 5 доларів ...

Підсумок: гра Hole.io не вийшло ідеальної, є тут і проблеми з управлінням та інші не найлаконічніші моменти, але так чи інакше, вона коштує витраченого на неї часу і зусиль, які ви докладете, щоб змиритися з деякими нюансами.


Реклама

завантажити Hole.io 1.3.1

Нове в цій версії
HOT FIX:
Thanks to your feedbacks, we identified and fixed the following problems.
- Kill points were displayed but not correctly registered during the calculation towards the 1000 and 2000 points achievements.
- Rank-based skins are now unlocked directly at launch if you were above the required rank before the skin update.

Thank you for playing!
Загальна інформація
версія 1.3.1 (8)
дата завантаження 2018-07-24 23:00
Розмір 84.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/07/09 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |