Neon Noir - Mobile Arcade Shooter
0 (0)

опис:

Гра Neon Noir - Mobile Arcade Shooter це стрілялка для андроїда в якій вам належить практично весь час провести в русі, знищуючи супротивників в нічному клубі, які просякнутий неоновим світлом і заводний музикою!

Підготували гру в студії Cavylabs, на рахунку якої вже досить багато проектів, але поки немає популярних, проте, саме ця новинка цілком здатна стати прекрасною візитною карткою для студії, в хорошому світлі представивши її великій аудиторії.


Так ми почали з очікувань, які гра трохи не виправдала, то про них і продовжимо, бо на перший погляд це проект з величезним потенціалом, який або поки, або взагалі розробники реалізовувати не планують. Тим не менш, це не робить гру поганий, просто вона могла б бути значно краще.

Те, що відбувається досить просто зрозуміти - ви опиняєтеся в нічному клубі, далі, потрібно бігати і знищувати ворогів, які, на жаль, матеріалізуються просто на порожньому місці. Сюжету в грі немає, а єдина мета, яку ви перед собою ставите - протриматися якомога довше і пристрелити якомога більше народу, це ті результати, які підуть в вашу статистику і потраплять в таблицю лідерів. Управління зручне, тому що створювали гру спочатку для мобільної платформи, причому, так вже вийшло, що для iOS її взагалі немає, а на андроїд вона абсолютно безкоштовна! Противники вас чекають найрізноманітніші, але відверто кажучи, звертати на це увагу часу ви не знайдете, динаміка тут відмінна. Звичайно, грі не вистачає мультиплеєра, але хто знає, може бути рано чи пізно він все ж з'явиться?


Особливості гри:

  • Динамічний екшен, без зайвого сенсу
  • Приємна неонова графіка і відповідний саундтрек
  • зручне управління
  • Таблиці з лідерами і рекордами
  • У грі немає покупок і реклами, у всякому разі поки

Недоліки гри:

  • Вертикальне положення екрану - не найзручніша орієнтація в такому жанрі
  • Вороги матеріалізуються нізвідки
  • Бракує сюжету і мультиплеєра
  • Кожен раз одна і та ж локація ...

Підсумок: гра Neon Noir - Mobile Arcade Shooter може сподобатися далеко не всім, але тієї аудиторії яку вона зачепить вона сподобається дуже сильно! Завантажити гру можна безкоштовно і на даний момент вона не буде вас турбувати рекламою або нав'язливим Донатом, так що, скачайте і перевірте, чи сподобається вона вам!


Реклама

Neon Noir - Mobile Arcade Shooter

Усі додатки Cavylabs на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/13 10:00
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |