опис:

Гра Space Drift Endless Flight це космічна аркада для андроїда в рамках якої ви отримуєте ракету і повинні здійснити подорож в безкраї простори, причому чим далі ви заберетеся, тим краще. Позиціонується гра досить типово, але тим не менш, тут є цікаві фішки, які можуть сподобатися багатьом.

Підготували гру в студії Omnifun Games, у якій цей проект найперший, так що, зробити якісь принципові висновки поки не виходить. Однак, доля не балує проект популярністю, але може бути ця стаття трохи допоможе.


У загальних рисах геймплей нагадує класичні Ранера з тим лише винятком що летіти ви можете практично в будь-якому напрямку, але насправді, вийде все трохи інакше. Для початку, в процесі гри потрібно збирати всілякі кристали та інший контент, який являє собою цінність в цьому всесвіті, потім, на шляху буде багато перешкод і інших небезпек, які потрібно уникати, тому що, не забуваємо, протриматися потрібно якомога довше. Ще один важливий момент, десь завжди є чорна діра, яка може нас переслідувати, іноді ви її не бачите, а іноді вона буквально наступаємо вам на п'яти. Динаміки відбувається не позичати, так що більшість ваших спроб досить швидко закінчаться, але якщо ви зможете розвинути свою майстерність, то в цьому випадку може бути і побачите краси глибокого космосу, але не варто забувати, що чим глибше ви в нього забираєте, тим складніше стає гра!


Особливості гри:

  • Безкрайній космос з масою особливостей, хіба це не прекрасно?
  • Тікайте від чорної діри і збирайте зірки
  • Отримаєте всі призи і винагороди
  • Безліч пасток і небезпек, це ж космос!
  • Чим вище швидкість, тим краще результат
  • П'ять різних світів
  • П'ять рівнів складності, на випадок якщо комусь стане нудно
  • Рятуйте космонавтів, якщо хочете стати героєм

Недоліки гри:

  • Досить складне управління, до якого доведеться звикнути
  • Присутній реклама і покупки в додатку

Підсумок: гра Space Drift Endless Flight це не просто чергова аркада, це в першу чергу цікава подорож, яке практично кожен раз зможе продемонструвати вам щось нове.


Реклама

завантажити Space Drift Endless Flight 1.4.3

Нове в цій версії
- 18 New Spaceships!
- Spaceship Types
- 6 brand new spaceship types to best fit your playstyle
- New Spaceship screen in Shop to select and buy all spaceships
- New Cinematic Intro in-game!
- Glitch Effect when time slows down
- Double Minerals and Infinity Keys in Shop->Resources!
- Quality Settings and improved rendering quality
- Reworked Wormholes models
- Reworked Ghost Skill
- Plugins Update, Improvements, fixes
Загальна інформація
версія 1.4.3 (143)
дата завантаження 2018-06-08 23:09
Розмір 65.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/09 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |