опис:

Гра Draw Rider 2 це незвичайна аркада, яка виразно вибивається із загального уявлення про сучасні іграх, але, мабуть, в цьому і є її фішка. Незважаючи на те, що гра позиціонується як «гонки», як такими назвати її складно, тому що єдиний з ким ви будете змагатися це ви самі, причому відразу в декількох сенсах цього слово або інші гравці з нудною таблиці з рекордами, де як завжди знайдеться якийсь монстр, який поставить явно нереальний рекорд ... але все це не так вже й важливо, особливо коли рейтинг у гри 18 + ...

Підготували гру, як і минулої її частина в студії 17Studio, на рахунку якої не так вже й багато проектів, причому кожен з них має досить дивне за нинішніми мірками оформлення, яке, мабуть, створюється вручну, не здивуємося, що з замальовок на папері. .. Перша частина гри розійшлася великим тиражем більш ніж в 5 мільйонів завантажень для безкоштовної версії і більш 10 тисяч для платної, яка відрізняється лише тим, що в ній немає реклами, до речі, друга частина продовжила цю традицію, так що, якщо хочете грати без реклами і підтримати розробників, то готуйте 2 долари, але в цілому, більш нічим обидві версії гри не відрізняються.


Якщо ви не знайомі з першою частиною, то сенс гри полягає в тому, що ваш герой, на велосипеді повинен подолати смугу складних перешкод і дістатися до фінішу, само собою, чим швидше ви зможете це зробити, тим краще! Однак, це не найскладніше в грі, найскладніше - впоратися з керуванням і досить дивною фізикою, а з огляду на поточну тенденцію до реалізму, яка виявляється серед більшості розробників, тут доведеться буквально переступити через себе, тому що все, що відбувається виявиться вкрай незвичним. Крім іншого, гра має соковитими кривавими ефектами, через які і отримала свій рейтинг, але на ділі, це лише кумедний момент, не більше того.


Особливості гри:

  • Два режими гри
  • Ніяких покупок в додатку
  • Рейтинг 18+, приготуйтеся спостерігати кров!
  • Висока складність і хардкорні траси

Недоліки гри:

  • У безкоштовної версії є реклама, але якщо вона заважає - можна купити версію «plus» за два долари
  • Управління та фізика дуже дивні, доведеться звикати

Підсумок: фішка гри Draw Rider 2 полягає лише в тому, що в разі, якщо ви зможете освоїти управління і звикнете до фізики, то відірвати від гри вас буде дуже складно, навіть незважаючи на незграбну графіку і дуже убоге різноманітність локацій ...


Реклама

завантажити Draw Rider 2 1.5

Нове в цій версії
New great update of the game!

Improvements:
The story tells about a character named Max
New character
New missions
Tutorial
New levels
For completing missions you get DR coins
Collecting stars you unlock new levels.
Customization of the character and vehicle

Corrections:
Levels in history and challenges
New main menu
Finish only works on character
Bicycle physics
Physics walk character
More than 100 different fixes and changes.
Загальна інформація
версія 1.5 (20)
дата завантаження 2018-12-19 12:04
Розмір 97.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки 17Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/14 10:26
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |