опис:

Гра Draw Rider 2 це незвичайна аркада, яка виразно вибивається із загального уявлення про сучасні іграх, але, мабуть, в цьому і є її фішка. Незважаючи на те, що гра позиціонується як «гонки», як такими назвати її складно, тому що єдиний з ким ви будете змагатися це ви самі, причому відразу в декількох сенсах цього слово або інші гравці з нудною таблиці з рекордами, де як завжди знайдеться якийсь монстр, який поставить явно нереальний рекорд ... але все це не так вже й важливо, особливо коли рейтинг у гри 18 + ...

Підготували гру, як і минулої її частина в студії 17Studio, на рахунку якої не так вже й багато проектів, причому кожен з них має досить дивне за нинішніми мірками оформлення, яке, мабуть, створюється вручну, не здивуємося, що з замальовок на папері. .. Перша частина гри розійшлася великим тиражем більш ніж в 5 мільйонів завантажень для безкоштовної версії і більш 10 тисяч для платної, яка відрізняється лише тим, що в ній немає реклами, до речі, друга частина продовжила цю традицію, так що, якщо хочете грати без реклами і підтримати розробників, то готуйте 2 долари, але в цілому, більш нічим обидві версії гри не відрізняються.


Якщо ви не знайомі з першою частиною, то сенс гри полягає в тому, що ваш герой, на велосипеді повинен подолати смугу складних перешкод і дістатися до фінішу, само собою, чим швидше ви зможете це зробити, тим краще! Однак, це не найскладніше в грі, найскладніше - впоратися з керуванням і досить дивною фізикою, а з огляду на поточну тенденцію до реалізму, яка виявляється серед більшості розробників, тут доведеться буквально переступити через себе, тому що все, що відбувається виявиться вкрай незвичним. Крім іншого, гра має соковитими кривавими ефектами, через які і отримала свій рейтинг, але на ділі, це лише кумедний момент, не більше того.


Особливості гри:

  • Два режими гри
  • Ніяких покупок в додатку
  • Рейтинг 18+, приготуйтеся спостерігати кров!
  • Висока складність і хардкорні траси

Недоліки гри:

  • У безкоштовної версії є реклама, але якщо вона заважає - можна купити версію «plus» за два долари
  • Управління та фізика дуже дивні, доведеться звикати

Підсумок: фішка гри Draw Rider 2 полягає лише в тому, що в разі, якщо ви зможете освоїти управління і звикнете до фізики, то відірвати від гри вас буде дуже складно, навіть незважаючи на незграбну графіку і дуже убоге різноманітність локацій ...


Реклама

завантажити Draw Rider 2 1.1

Нове в цій версії
We are glad to present a major update of the game!

New:
Story Mode
Challenge mode
Missions
Checkpoints
Turning off lighting on the object
New music

Changed:
Physics of the character
Main menu
Manage the character after the finish
Switches
Now you can not push away from a transparent object
The photo does not show the switches and lights
Загальна інформація
версія 1.1 (15)
дата завантаження 2018-04-13 09:59
Розмір 68.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки 17Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/14 10:26
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |