опис:

Гра Plumber 3 це головоломка для андроїда, а якщо точніше, то вже третя її частина, що в загальному-то не дивно, тому що перші дві виявилися дуже успішними, що говорити, більше п'яти мільйонів на першій частині, більше мільйона на другий і поки практично нічого на третій ... Якщо ж говорити про оригінальну гру, то там все набагато краще, однак, зараз взагалі складно визначити де оригінал, а де ні, тому що дуже багато взяли на озброєння цей формат і використовують його. Проте, студія App Holdings, яка і є розробником новинки проект розвиває, а що найголовніше, зміни в общем-то на обличчя!


Само собою, змінювати геймплей принципово ніхто не став, та й явно не планувалося, однак, значних поліпшень піддалася графіка і взагалі весь дизайн гри, яким в минулих частинах вона ну ніяк не могла похвалитися, скоріше навіть навпаки ... Крім цього, розробники вирішили відмовитися від води, хоча назва гра не змінила, втім, як і раніше, працювати доведеться з рідиною, тільки тепер у нас так зване чорне золото, нафту, якщо точніше! До речі, додалися і деякі ускладнення, наприклад тепер на кожен рівень виділено обмежену кількість ходів, раніше такого не було. Однак, зроблено це досить грамотно, тому що ми не обмежені саме кількістю ходів, ми обмежені фінансами, а кожен хід коштує грошей - дуже життєво, чи не так? Особливо, коли в міру збільшення складності бюджет буде вже обмежений, а трубопровід доведеться прокладати глибоко під землею, що, як ви розумієте, досить цікаво і реально дорого.


Особливості гри:

  • Геймплей, який змінився в кращу сторону
  • Нарешті приємна графіка і сучасний дизайн
  • Велика кількість рівнів
  • Складність зростає плавно, можна швидко звикнути

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Покупки теж є, але вони не носять обов'язковий характер

Підсумок: гра Plumber 3 це прекрасний приклад того, як потрібно розвивати гри, а то щось останнім часом, та й взагалі, тенденція така що чергове продовження на межі розчарування виходить, але не в цьому випадку!


Реклама

завантажити Plumber 3 1.0

Нове в цій версії
Fix for notification Bug.
Загальна інформація
версія 1.0 (11)
дата завантаження 2018-05-28 01:27
Розмір 45.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Усі додатки App Holdings на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/05/13 12:21
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |