опис:

Гра NOVA Legacy це черговий шутер серії, а точніше спогадів про неї від відомого на весь світ розробника GameLoft, які чудово відчувають себе на пк або приставках, але здебільшого виявляються жадібними скнара, коли стикаються з мобільними платформами, що в загальному-то від грі до гри не змінюється, але серія гонок Asphalt безумовно рятує загальні фарби ситуації. Однак, на цей раз до стандартного набору питань, які ми задаємо з разу в раз додалася якась дивна і явно нова фішка, про яку ми вам розповімо, крім іншого.


Геймплей гри вийшов типовим для класичного шутера, що, до речі, досить добре, а це означає що нас чекає вид від першої особи, багато противників, зброї і локації, за якими можна пересуватися самостійно, не ховаючись за укриттям. Крім цього отримали гра і деякий сюжет, який заснований на минулих її частинах, так що, швидше за все ви зустрінете знайомих героїв і все тих же озброєних до зубів прибульців, які будуть постійно заважатиме під ногами. Так що, суть проста - відбивайтеся від чергового вторгнення і отримаєте медаль, або щось на зразок того.


Крім цього:

  • Повноцінні PvP битви з декількома режимами гри, до 8 гравців в деяких
  • Маса варіантів зробити вашого бійця унікальним
  • Онлайн списки, рейтинги та інші статистики, які повинні вас мотивувати
  • Є можливість подивитися повтори самих епічних моментів
  • Прокачивайте свою броню і зброю
  • Є повноцінний оффлайн режим, що складається з 19 глав і деякі історії

Що збентежило?

  • Колосальний Донат, як зазвичай, без якого на верх таблиці лідерів вам точно не забратися
  • Кудись і для чогось пропали всі інші ігри серії ... це дуже дивно, якщо чесно!

Підсумок: як зазвичай, гра NOVA Legacy містить всі пороки, якими зміг нагородити її розробник в силу своєї жадібності, але це не скасовує кількість завантажень, яке наближається до 50 мільйонам, а значить величезний онлайн і відмінну графіку і масу можливостей ... в загальному , хороша-то по суті гра! Нехай вони і прибрали з Google Play всі інші ігри серії ...


Реклама

завантажити NOVA Legacy 4.1.8

Нове в цій версії
- Minor improvements and fixes
Загальна інформація
версія 4.1.8 (41820)
дата завантаження 2017-11-18 17:34
Розмір 28.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
1.95★ 39%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/12 12:27
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |