опис:

Гра Extreme Racing Adventure це гонки для андроїда, які не передбачають необхідність рулити автомобілем, по суті, тут взагалі не потрібно повертати, все що від вас вимагається - тримати газ, стежити за бензобаком і грамотно підходити до кожного перешкоди, в першу чергу з метою економії .

Підготували гру в студії Minimo, яка на даний момент не може похвалитися цікавими проектами, крім цього, само собою! ;)


Геймплей гра отримала досить зрозумілий і простий - головне, доїхати до фінішу, якого тут немає, але їм може стати будь-яка точка на вашому шляху де скінчиться бензин ... Само собою, на шляху можна знайти каністри, які повністю поповнюють бензобак, який, очевидно , вкрай невеликого обсягу, але розкидані вони таким чином, що дотягнути до них виходить (що не завжди) буквально на останніх метрах. Досягти ж цього можна завдяки вивченню перешкод у вигляді трамплінів, гірок та інших нерівностей, які можна проїжджати різними способами, але найголовніше - не втрачати швидкість, тому що час, який ви витратите на розгін буде фатальним, саме його і не вистачить, щоб дотягнути до чергової каністри.

Не обійшлося і без недоліків, ігнорувати які в кінці 2017 року відверто кажучи складно ... наприклад, звук двигуна практично завжди однаковий, що характерно для електричних автомобілів, а не тих, які їдять бензин каністрами ... а ще, той же самий бензин витрачається навіть якщо відпустити педаль газу, що практично повністю суперечить будь-якій логіці ... але, на жаль, симулятором гру ніхто і не називав ...


Особливості гри:

  • Досить простий геймплей, без суперників і завдань
  • Непогана фізика і графіка
  • просте управління
  • різноманітні перешкоди

Недоліки гри:

  • Реклама - присутній, Донат - практично немає.

Підсумок: до гри Extreme Racing Adventure є претензії, причому чим далі ви будете копати, тим більше їх буде, але якщо придивитися і виявити що її підготували розробники з Індонезії ... то претензій відразу стає якось менше.


Реклама

завантажити Extreme Racing Adventure 1.2.2

Нове в цій версії
New Track : Stadium
New Vehicles : Terremoto, Cabriomax and Kingkong

Option for free coins from ads.
Added bonus coins for leading in multiplayer.

Fix for messed UI upon receiving Kingkong.
Загальна інформація
версія 1.2.2 (11)
дата завантаження 2018-04-09 00:46
Розмір 69.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Усі додатки Minimo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(3)
4.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/11/30 10:24
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |