Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS
4.7 (5)

Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS

опис:

Гра Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS це шутер для андроїда, але основна його фішка полягає в тому, що це командний онлайн шутер! Мало того що самих шутерів досить багато, так ще й онлайн ... та й з друзями можна воювати рука об руку ... в загальному, ідея чудова і досить актуальна!

Підготували гру в студії Gameloft, яка всім і так прекрасно відома, варто відзначити, що і всі минулі частини цієї гри готували саме вони, а було їх досить багато - цілих п'ять! Так що, армія шанувальників уже є, залишилося почекати коли кілька мільйонів чоловік її завантажить і проект окупиться, ніхто й оком моргнути не встигне.


Але, наше завдання подивитися що тут є цікавого і які є недоліки, без яких, як завжди, не обійшлося!

Що вдає із себе шутер ви все прекрасно розумієте, а для тих, хто не знайомий з минулими частинами гри варто відзначити, що тут є невеликий упор в майбутнє, так що, все герої одягнені в прикольні костюми, що володіють унікальними властивостями, тут багато незвичайного зброї і інших футуристичних фішок, так що, шанувальники реалізму можуть проходити повз.

Далі, вибравши свого бійця ви відправляєтеся на командну сутичку, які тут проходять у форматі чотири на чотири, що, звичайно, не дуже масово, але на платформу доводиться робити знижку. Далі все проходить в декількох варіантах, в залежності від обраного режиму, але принцип повинен бути зрозумілий усім шанувальникам жанру. З точки зору особливостей варто відзначити приємну фізику і гарну графіку, що, звичайно, подвійно цікаво спостерігати саме на андроїд.


Крім цього вас чекає:

  • Дюжина гравців на вибір, кожен має свої унікальні особливості
  • П'ять різних карт для командних боїв
  • Глобальні рейтинги, в яких ви можете зайняти лідируючі позиції
  • Досить зручне управління, як це не дивно
  • У прийдешніх оновлення розробники обіцяють ще більше карт і персонажів

Ну, а тепер, якщо вже у нас гра від Gameloft доведеться поговорити про її недоліки, до яких я навіть не буду намагатися віднести високі системні вимоги, це нормально і навіть логічно.

Почну з того, що режимів гри поки досить мало, але, припустимо, це поки. Зброя з якихось невідомих причин міняти не можна - це дивно. Кожне нове оновлення щось покращує, а щось псує ... так що, у нас знову чаклунство розробників, це при тому, що в грі багато реклами і колосальний Донат!


Підсумок: що чекати від ігор Gameloft ви і так прекрасно знаєте, так що, в черговий раз, моя вам порада - зачекайте кілька місяців, а потім сміливо качайте Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS якщо хочете пограти в пристойний онлайн шутер. А ось якщо хочете в топ - готуйте гаманець!


Реклама

завантажити Modern Combat Versus: New Online Multiplayer FPS 1.2.7

Нове в цій версії
Various bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.2.7 (1020724)
дата завантаження 2017-11-17 16:04
Розмір 97.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.65★ 93%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/10/20 10:52
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |