опис:

Гра Drive Ahead! Sports позиціонується як спортивна гра, хоча якщо чесно, від спорту тут тільки м'ячик і назва, все інше виглядає досить шалено, назвемо це звичайною аркадою з графікою в стилі ретро! Розробники у гри залишилися колишні, це сутідія Dodreams Ltd., яка раніше випустила гру Drive Ahead, що являла собою піксельні гонки на виживання, де вам потрібно було битися з супротивниками в котловані, в цей раз ситуація схожа, ви так само будете сидіти за кермом машини , але тільки тепер потрібно закотити м'ячик у ворота противника!

До речі, гру в футбол на автомобілях вже придумали набагато раніше, навіть в знаменитій передачі Top Gear цим займалися, так чому б і нам не спробувати - подумали розробники і модернізували свій популярний проект в дещо інший формат.

Ігрове поле тут досить маленьке і назвати його рівним складно, тут будуть і ями і виступи, все щоб ускладнити життя вам і вашому супротивникові, але обидва знаходяться в однакових умовах. Матч триває до тих пір, поки хто-небудь не влаштує м'ячик 3 рази в ворота противника, щоразу отримуючи по зірці. Накопичилося три зірки - ура, ви перемогли! Ось тільки зробити це буде не так вже й просто, через складний рельєф і того що пересуватися доводиться на автомобілі та ще й в одній площині, результату добитися важко, але цілком реально. Так чи інакше, гра затягує, а класичний зовнішній вигляд, який повністю перейшов з минулого проекту нічим не заважає, навіть навпаки!

Особливості гри:

  • прикольна графіка в стилі «ретро»
  • багато рівнів і противників
  • просте управління
  • різноманітні автомобілі
  • є режим мультиплеєра
  • зручна схема для запису і публікації ваших голів


Недоліки гри:

  • без реклами і доната гра обійтися ну ніяк не змогла


Підсумок: дуже цікава і затягує гра Drive Ahead! Sports навіть без іменитого брата заслуговує на повагу і увагу, а так, зайві користувачі явно не зашкодять, відмінний проект!


Реклама

завантажити Drive Ahead! Sports 2.7.0

Нове в цій версії
• Bug fixes
• We have updated our terms of services to comply with GDPR. Review our terms here:
http://www.dodreams.com/pdf/dodreams_policy.pdf
Загальна інформація
версія 2.7.0 (2700)
дата завантаження 2018-06-03 14:07
Розмір 81.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/09 10:58
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |