опис:

Гра DEUL це екшен для андроїда, який так само можна назвати симулятором дуелі, чого я раніше ще не зустрічав, якщо тільки на Dendy, де була гра з пістолетом! Однак, ніяких додаткових гаджетів тут не буде потрібно, тільки андроїд і хороша реакція! Розробили гру в компанії Greenlight Games, приводу познайомитися з якими у нас ще не було, а ось ця гра якраз їм стала, так як саме вона активно набирає обертів!

Сенс гри виявився практично примітивним - потрібно вистрілити в супротивника швидше ніж він в вас, при цьому потрібно ще й потрапити. Це основа, навколо якої тут обертається все інше. А іншого до речі теж досить багато. Наприклад ви можете розблокувати різні набої, що збільшить шанси на перемогу, можете прокачати деякі навички свого героя, що служить тієї ж мети, можете придбати прикраси (так як головний герой дівчина), що дозволить показати наскільки ви круті!

Цікава фішка.
Графіка в грі незвичайна, її малюють, руками. При цьому, кожен місяць статистика з лідерами скидається, а лідер, за підсумками місяця, отримує малюнок від автора з підписом, ось такі прикольні подарунки для найвлучніших;)
Крім цього розробники не наполягають на Донаті, який в грі є, але зовсім не обов'язковий. Так само тут є і реклама, але дивитися її ви можете тільки якщо захочете отримати бонуси або додаткову ігрову валюту, в решту часу заважати вона вам не стане, так що все дуже навіть цивілізовано.
Крім цього варто відзначити що проект розвивається, з'являються нові режими гри, нову зброю і нові рівні, так що приєднуйтесь і станьте учасником цієї наочної еволюції додатки, яке буде ставати краще на ваших очах!

Підсумок: гра DEUL обов'язкове для тих хто любить перестрілки, але готовий з розумінням поставитися до спрощеної графіку, яка по суті являє собою невеликі твори мистецтва, при цьому, не варто забувати що у вас кожен місяць буде шанс цей твір отримати, причому реальне, можна на стіну повісити;)


завантажити DEUL 1.6

Нове в цій версії
Lib Updates
Загальна інформація
версія 1.6 (306)
дата завантаження 2018-08-10 22:46
Розмір 42.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/22 10:12
Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |