IMDb Movies & TV
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Додаток IMDb Movies & TV це мобільна версія однойменного сайту з великим набором функцій, які безумовно сподобаються всім шанувальникам кіноіндустрії. Тут ви зможете знайти вичерпну інформацію по величезній кількості фільмів, серіалів, а так само всіляких шоу які показували або будуть показувати на блакитних екранах! В рунеті більш популярний сайт Кинопоиск, але ця база знань з'явилася раніше, вона більше і краще наповнена, так що як повноцінна заміна Кинопоиск це додаток підійде легко!

В цілому, якщо хтось знайомий з КиноПоиск, то тут все приблизно так само, проте, є деякі ключові особливості, які відрізняють ці два ресурси. На мій суто особистий погляд з-за великої кількості інформації, якою на IMDb більше ніж на Кинопоиск інтерфейс тут дещо гірше, а мобільний додаток не дає весь функціонал. Однак, саме тут можна подивитися багато подробиць про серіали, причому подробиць дуже важливих! Зокрема, скільки серій буде в сезоні і на які дати намічений їх вихід, знімається серіал або він вже закінчений і так далі, на Кинопоиск подібного немає. Крім цього, як і Кинопоиск, це додаток видасть повну інформацію по фільмах, акторам і багатьом іншим моментам, покаже схожі фільми і призначені для користувача переваги. З недоліків можна відзначити лише відсутність перекладу на російську мову, що і не дає цього ресурсу вирватися в лідери в рунеті, для інших же країн аналогів просто не існує.

Особливості програми:

  • база містить понад два мільйони фільмів і серіалів
  • тут є інформація про більш ніж чотири мільйони знаменитостей
  • є трейлери до фільмів
  • повноцінний Top 250
  • рейтинги популярних фільмів
  • рейтинги знаменитостей
  • рейтинг найгірших фільмів
  • багато іншої корисної інформації


Недоліки програми:

  • немає російської мови


Підсумок: IMDb це один з кращих ресурсів про кіно, так що і додаток IMDb Movies & TV для андроїда легко може претендувати на це звання. У рунеті є Кинопоиск, порівнювати з яким поки немає сенсу, так як в IMDb немає російської мови, так що поки вони відмінно один одного доповнюють.


Реклама

завантажити IMDb Movies & TV 8.1.1.108110103 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 8.1.1.108110103 (108110103)
дата завантаження 2020-02-08 21:01
Розмір 16.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

DTCP_SERVICE_ACCESS

DTCP_SERVICE_ACCESS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

METRICS_PERMISSION

METRICS_PERMISSION

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

DYN_CONFIG_VALUES_UPDATED

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

GENERIC_IPC

GENERIC_IPC

USE_DEVICE_CREDENTIALS

USE_DEVICE_CREDENTIALS

MANAGE_COR_PFM

MANAGE_COR_PFM

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

CUSTOMER_ATTRIBUTE_SERVICE

COLLECT_METRICS

COLLECT_METRICS

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки IMDb на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/03/28 06:49
Інші програми для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |