Spellbinders
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Гра Spellbinders це стратегія, яку підготували в форматі MOBA, до речі, розробники цієї гри - Kiloo, автори найбільшого проекту Subway Surfers, так що продуманість тут на висоті, величезна аудиторія зобов'язує до подібної підготовки, так що заздалегідь можна сказати, що це з найгарніших представників MOBA для андроїда на сьогодні.

Причепитися до гри складно, починаючи з перших же хвилин ви отримаєте відмінне і зрозуміле меню, прикольне оформлення, красиву графіку, а битви схожі на ситуацію, де зіткнулися сили світла і темряви в найжорстокішій своєї сутичці. Єдине що дивно - озвучка, але до неї можна звикнути, проблемою це складно назвати.
Головна фішка цієї гри - геймплей, який спеціально готували для мобільних пристроїв. Подумайте самі, візьмемо допустимо одну з найвідоміших MOBA, гру під назвою Dota, середній час сутички в якій становить близько 40 хвилин, а іноді і більше години. А тепер уявіть що ви кудись їдете і вирішили провести сутичку, так тут не тільки свою зупинку пропустити можна, можна навіть в інше місто виїхати, якщо битва затягнеться. Так що в цій грі сутички досить короткі, але дуже динамічні і напружені, так що фактично, все те задоволення які раніше ви могли отримати за годину, зараз стиснуте в більш компактний, мобільний розмір.
Сутички реалізовані досить цікаво, все ігрове поле розбите на дві половини, ліворуч, на стороні сил добра будете ви, праворуч, з боку темних сил розташуються ваші вороги. У центрі буде три гармати, якими ворогів знищити і можна, але ось у чому проблема, щоб гармати стріляли в когось, потрібно дістатися до них і розгорнути в потрібну сторону. Якраз біля цих гармат і розгортатиметься основна сутичка, яка безпосередньо залежить від персонажа якого ви відправите до однієї з трьох гармат. Персонажі до речі все унікальні, принципово відрізняються витривалістю і деякими іншими характеристиками, так що або ви чекаєте коли ворог відправить героя і виставите когось сильніше, але висунемо із запізненням, або на свій страх і ризик підете першими;)

Особливості гри:

  • не найкращий для мобільних жанр який змогли зробити ідеальним
  • величезну кількість титанів, кількість яких постійно зростає
  • битви, чари та інші прекрасні фішки
  • практика, тренуйтеся і відточуйте свою майстерність
  • боріться в лігах щотижня і отримуйте призи


Недоліки гри:

  • так як все це справа відбувається онлайн - привіт Донат!


Підсумок: не рахуючи доната, в грі Spellbinders практично немає недоліків, вона відмінно оптимізована, прекрасно виглядає і сенс жанру відіграє по повній, так що, качайте і розважайтеся!


Реклама

завантажити Spellbinders 1.6.1 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
New Ancient Unit!
- Introducing the ancient Arachnid!
New Skins!
- Check out Jinni’s two new skins: Valkyrie and Cobra!
Загальна інформація
версія 1.6.1 (15)
дата завантаження 2016-10-04 07:39
Розмір 52.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-04 10:42:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Kiloo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/16 07:06
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |