Bike Racing Mania
4.4 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Гра Bike Racing Mania це черговий мототриал, тільки на цей раз від розробників з Timuz Games, які зробили вже багато ігор на найпопулярніші тематики, ось і до мотоциклів дісталися. Причому сенс гри залишився все той же, вічне перетирання звичної практики і популярного, так що нічим принциповим гра явно не відрізняється, проте, це ще не вирок, варто поглянути на неї трохи докладніше.

Як завжди, гра передбачає необхідність осідлати мотоцикл і показати майстерність його водіння на самих різних трасах, набитих трамплінами, петлями і іншими улюбленими перешкодами. Розвиток ситуації теж досить звичне, спочатку ви отримаєте досить примітивний мотоцикл і постараєтеся заробити на ньому, намагаючись не розбитися. Потім, якщо ваші навички виявляться хоч якось задовільними ви зможете купити щось краще і так далі. Само собою попутно ви зможете відкривати нові локації і всілякі примочки, які надають геймплею трохи різноманітності. На кожному рівні вас чекає смуга перешкод яку потрібно хоча б просто подолати, про рекорди будете думати потім, проте зробити це, як показує практика, не так-то просто, і ось тут ми плавно підходимо до недоліків цієї гри ...

Фізика? Ні не чув.
Гра отримала досить звичне управління, але адекватно справлятися з мотоциклом це вам не допоможе благодяря відсутньої фізики, причому це не означає що гра аркадного типу, а значить проста, проблема в тому що мотоцикл поводиться як пір'їнка на вітрі, що не тільки ускладнює будь-яке завдання , а й відверто кажучи дратує! Другою проблемою стала надмірна динаміка мотоцикла, якій позаздрить навіть ракета, однак, від вас буде потрібно з цим якось впоратися ...

Підсумок: гра Bike Racing Mania отримала вельми непогано оформлення і звичний геймплей, а значить може знайти своїх шанувальників, однак через незрозумілої поведінки мотоцикла їхнє щастя досить швидко загасне. В цілому гра на середньому рівні, але, з огляду на велику кількість однокласників, знайти щось більш вражаюче не складе труднощів.


Реклама

завантажити Bike Racing Mania 4.5 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
Now with Level Editor - Create your own levels and play 1000's of user created levels, Enjoy!
Загальна інформація
версія 4.5 (46)
дата завантаження 2016-08-25 13:13
Розмір 54.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки Timuz Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.43★ 88.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/07 08:23
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |