Thumb Drift - Furious Racing
3.9 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Гра Thumb Drift - Furious Racing це дрифт на андроїд, причому дрифт, який вкрай далекий від симулятора, звичайнісінька аркада, яка дозволить подивитися на автомобілі і підпалити кілька комплектів гуми без особливих зусиль, ніж вам і запропонують зайнятися з перших же хвилин. Розробниками гри виступили SMG Studio, для яких по частині гонок проект перший, що явно позначається на деяких моментах, однак, нічого страшного.

Геймплей гри побудований на базі Ранера, так як чіткої розбивки на рівні або етапи тут немає. Безумовно є різні автомобілі, є різні локації, але це лише візуальна складова, про яку ми ще поговоримо, що ж стосується кожного заїзду - триватиме він буде до тих пір, поки вам не набридне або поки ви не розіб'єте свій автомобіль. До речі щодо розбитих автомобілів, в цій грі можна вилітати на траву, однак будь-який контакт з твердим перешкодою перетворить автомобіль в мотлох і доведеться починати заново.

Що ж стосується як навколишнього світу, так і автомобілів, то як вже і було сказано - це не більше ніж зовнішня мішура, на жаль. Навколишній світ, як і графіка в цілому досить якісні, але нудні, без зайвих деталей і опрацювання. В цілому це не турбує, особливо якщо враховувати що через чутливого управління вся увага будуть віддано саме йому. Автомобілів тут середня кількість, але фізика ніяким чином не поміняється, який би ви не купили, це засмучує. Так само варто відзначити що всі автомобілі тут неліцензійні і лише віддалено нагадують оригінальні моделі.
Що стосується управління, то воно просте для розуміння, але складне на ділі. Ви досить швидко зрозумієте необхідні обсяги практики які дозволять вам закладати автомобіль в поворот правильно, додайте до цього відсутність можливості гальмувати і дуже слизьку дорогу ...

Особливості гри:

  • просте управління одним пальцем
  • півсотні автомобілів (+ обіцяли ще)
  • динамічний геймплей
  • є можливість змагатися з друзями
  • спеціальний саундтрек


Недоліки гри:

  • простакувате зовнішнє оформлення
  • фізика яка не змінюється в залежності від автомобіля
  • невеликий Донат


Підсумок: складно назвати гру Thumb Drift - Furious Racing хоч якимось проривом в даній області ігор, проте, вона явно не засмучує як деякі аналогічні проекти, так що якщо хочете чогось нового - скачайте, перевірте.


Реклама

завантажити Thumb Drift - Furious Racing 1.4.0.247 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
12 new cars!
New coin frenzy mode!
Загальна інформація
версія 1.4.0.247 (247)
дата завантаження 2017-04-07 07:35
Розмір 64.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки SMG Studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.86★ 77.13%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/11 08:25
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |