Blocky Football
2.8 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Гра Blocky Football це черговий проект від відомих нам розробників з Full Fat, яких ми вже знаємо по таким іграм як Agent Dash, Flick Soccer, Blocky Raider і іншим, досить цікавим проектам. Не складно здогадатися що ця гра буде про Американський футбол, гру, яка зі зрозумілих причин набула широкого поширення в Америці, а ось в Європі і Азії не користується великою популярністю, що не скасовує наявність фанатів серед нашої аудиторії.

Якщо ви не знаєте правил цієї гри, то можете не переживати, тут все гранично просто. Один гравець б'є по м'ячу ногою, запускаючи його якомога вище, а інший гравець повинен м'яч перехопити і тримаючи його в руках добігти до кінця поля з боку команди супротивника (як раз це доведеться робити вам). Завдання ж противника збити гравця з м'ячем з ніг, відібрати його і виконати те ж саме тільки з іншого боку поля. Ідея гри досить проста, а при даній її реалізації вона стала ще простіше, так що може сподобатися навіть тим, що перший раз чує про такий вид спорту.

Захищати свою сторону поля вам не доведеться, тому що наш герой - нападник, а ось бігти по полю, маневруючи між противниками - наше все. Причому при поточній подачі в ці моменти гра може нагадати самий звичайний ранер, тільки не нескінченний. Противники, які явно не мають тут інтелектом є звичайними перешкоди, яке досить обійти поруч, не побоюючись що вони повернуть, однак, від рівня до рівня їх буде все більше, так що майстерність від вас буде потрібно знатне.

Особливості гри:

  • простий і дуже веселий геймплей
  • блокова графіка в стилі ретро
  • багато різних персонажів
  • змінюється погода і різноманітні стадіони
  • є можливість влаштувати змагання з друзями
  • отримуйте безкоштовні подарунки за щоденний вхід


Недоліки гри:

  • невеликий Донат
  • реклама


Підсумок: гра Blocky Football це досить веселе і приємне на вигляд аркада, яка хоч і не обійшлася без реклами і доната, але дає вам можливість скачати її абсолютно безкоштовно, так що якщо хочете трохи динаміки - скачайте обов'язково.


Реклама

завантажити Blocky Football 3.1_427 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
• Bug fixes and minor enhancements
Загальна інформація
версія 3.1_427 (32)
дата завантаження 2020-07-14 03:14
Розмір 39.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Full Fat на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
2.8★ 56%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/26 07:48
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |