Doodle God: 8-bit Mania Blitz
3.2 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Гра Doodle God: 8-bit Mania Blitz це по суті головоломка, з одного боку, з іншого боку це повноцінна пісочниця, в якій навіть розробники не приховують вашу сутність, тому що кожен гравець її викачав бере на себе велику відповідальність, тому що його робота - бути богом в невеликому світі, який для нього створили розробники з JoyBits Co. Ltd., світі досить великому, але, давайте по порядку.

Що ж собою являє ця гра?
Для тих хто не знає що вас чекає - вас чекає світобудову. Нехай дещо в спрощеному вигляді, але все ж. Спочатку буде всього чотири відомі стихії, які здатні утворити голі мляві ландшафти, після чого шляхом об'єднання стихій між собою ви будете отримувати нові елементи, об'єднувати їх і отримувати такі, розвиваючи світ який перед вами. В кінцевому підсумку вам потрібно прийти до сучасності з усіма її труднощами і технологіями, але це дуже довгий шлях, вже повірте.

Щось нове?
Хтось міг уже зрадіти і подумати що в грі з'явилося щось нове, в цілому - ні. Елементи все ті ж, принцип і шлях залишилися незмінними. З'явилися цікаві коментарі, які будуть доречні і зрозумілі для дорослих людей, але більше нічого.

Але хоч щось змінилося?
Змінилося, але на бочку дьогтю тут всього одна ложка меду і на це варто звернути увагу. Всі подібні проекти від цього розробника завжди були платними, а навіть якщо і виходило знайти безкоштовну версію, то вона була дуже урізаною. Цей проект повністю безкоштовний, від і до, що наклало на нього жахливі рамки і показало нам справжню суть розробників. Само собою не обійшлося без реклами, якою тут дуже, дуже багато, рано чи пізно терпіти її ви не зможете. Донат - а як же без нього? На щастя без нього можна обійтися, ніякого суперництва тут немає, але будь-які дії вимагають енергії, яка відновлюється дуже і дуже довго, так що щоб зробити хоч щось і не заплатити нам доведеться чекати. У підсумку, сказати що гра приносить якесь задоволення дуже складно, тому що вона перетворилася на атракціон очікування і перегляду реклами в перервах, що безумовно засмучує.

Підсумок: якщо серія ігор Doodle God вас так і не відпускає, при цьому ви безмірно терплячі, то гра Doodle God: 8-bit Mania Blitz цілком вам підійде, якщо ж ви не любите терпіти і витрачати час в порожнечу, то краще купіть повну варіацію , так буде простіше.


Реклама

завантажити Doodle God: 8-bit Mania Blitz 1.0.11 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
New and updated!
Загальна інформація
версія 1.0.11 (10341011)
дата завантаження 2018-10-30 17:13
Розмір 31.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.21★ 64.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/16 08:35
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |