Battle of Warplanes
4.6 (38)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Alcatel OneTouch Pop S7

опис:

Назва гри Battle of Warplanes багатьом може щось нагадати, наприклад, дуже популярний проект World of Warplanes, який з'явився після ще більш знаменитих World of Tanks. Однак, якщо урізаний варіант World of Tanks для андроїда існує, то урізати World of Warplanes і тим більше упаковувати його для андроїда ніхто поки не збирається, от конкуренти і розійшлися, створюючи подібні проекти.
Однак, не будемо судити розробників з Extreme Developers за схожу назву, вони цим завжди промишляли, тим не менш, випускаючи досить популярні проекти, яких у них не так вже й мало. У даному випадку нам хочуть запропонувати класичні битви на літаках, без зайвих проблем і інших особливостей, які багато користувачів андроїда воліють залишити для своїх ПК.

Досить швидко ми можемо помітити ще один маленький косяк, розробники позначили свою гру грифом «симулятор», це зовсім не так, що в цілому тільки краще, тому що це не той випадок коли вам захочеться вникати в подробиці, якими симулятори славляться.
У нашому випадку немає ніякого сюжету, немає навіть навчання, все що у нас є - прості налаштування, де можна виставити рівень комфортної для вас графіки і управління, якого тут два варіанти. Відразу потрібно розуміти, що гра онлайн, так що без стабільного доступу в інтернет туди краще не лізти. Однак, це дає можливість битися з реальними гравцями, яких тут вже досить багато, так що нудьгувати не доведеться. Само собою починати доведеться з найдешевшого літака і, заробляючи гроші під час битв, прокачувати його або збирати на новий, більш сучасний. Літаків тут досить багато, від стародавніх з пропелером до надзвукових винищувачів, але є й Донат, який дозволяє дістати найкрутіший апарат в будь-який момент і почати безжально знищувати всіх хто зустрінеться у вас на шляху ... самі розумієте, задоволення в цьому не так вже і багато, але що поробиш.

Особливості гри:

  • бийтеся з реальними гравцями зі всього світу
  • красива графіка
  • великий вибір літаків
  • прокачивайте свій літак, варіантів повно
  • просте управління
  • є можливість виконувати квести за додаткову ігрову валюту


Недоліки гри:

  • присутній Донат, кілька ламає баланс


Підсумок: гра Battle of Warplanes на андроїд це досить непоганий варіант для всіх хто любить битви на літаках в онлайні, так що якщо шукали щось подібне - скачайте, цілком можливо гра вам сподобається.

Разом з грою необхідно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Battle of Warplanes 2.80 для Alcatel OneTouch Pop S7

Нове в цій версії
Dear friends, we glad to introduce to you the new update!
* New 30-days daily bonus system.
* We have added consumable supplies and packs of it
* Wheel of fortune! Receive your reward for spending time in the game!
* Instant battle commands (short messages, that you can send to other players)
* Now you are able to contact with our technical support team right in the hangar menu
* New Map - IceField is waiting for you!
Загальна інформація
версія 2.80 (280)
дата завантаження 2017-09-29 05:36
Розмір 35.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 58.94 MB
дата завантаження 2016-01-25 09:26

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(38)
4.62★ 92.41%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/27 07:20
Інші ігри для Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7

Alcatel OneTouch Pop S7 версія: Android 4.3 (Jelly Bean)
процесор: )
екран: 5.00", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |